NVIDIA GTX860M Windows Kernel Mode Driver Hatası

ozanimoe

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yaklaşık 1 ay önce aldığım laptopumda ekran kartı driverını güncelledikten sonra sürekli "NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 359.00 görüntü sunucusu yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." hatası alıyorum. Oyunlar doğru düzgün oynanmıyor, sürekli ekran gidip geliyor. Ne olur bir yol gösterin bana.
Adsız.jpg

Özellikler:

İşlemciIntel® Core™ i7 işlemci
İşletim SistemiWindows 8.1
GrafiklerNVIDIA® GTX-860M 4G'ye kadar
BellekMaks. 16GB DDR3L
EkranMaks. 15,6" UHD (3840 x 2160) Ekran
Boyutlar (G X D X Y)15,23" x 10,37" x 0,9" (387 mm x 263,4 mm x 23,9 mm)
Ağırlık2,4 kg
ODDHarici BD/DVD
Tuş TakımıAlttan Aydınlatmalı AccuType® klavye
Kamera720P
DepolamaEntegre 8GB NAND flaş ile 1TB'a kadar HHD veya 1TB'a kadar Hibrit SSHD ya da 512 SSD'ye kadar
SesDolby® Advanced Audio V2'li JBL® hoparlörler
PilYapılandırmaya bağlı olarak 5 saate kadar WiFi çevrimiçi gezinti
Bluetooth®
  • Bluetooth® 4.02, 802.11 a/b/g/n veya 802.11 a/c
  • WiFi
Konektörler2 adet USB 3.0, 1 adet USB 2.0, Birleşik ses girişi (kulaklık ve mikrofon), HDMI çıkışı, 4'ü 1 arada (SD / MMC / SDXC / SDHC) kart okuyucu, RJ45
[TBODY] [/TBODY]

359.06 sürücüsünü kur.

aynı sorun bende de var. Cs go oynarken bir anda mavi ekran yedim. Pc yeniden başlattı. Oyuna tekrar girdiğimde bu hatayı aldım. Bunun çözümünü yaklaşık 1 haftadır arıyorum. Tüm driverlara baktım hepsi güncel. recovery yaptım 2 kere ama sonuç aynı. Daha bilgisayarı alalı 2 ay bile olmamışken bu sorunla karşılaşmak moralimi altüst etti. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden Teşekkürler..

Bilgisayara format attım hiçbir sıkıntı yok, driverı güncelleyince ekran kartı saçmalamaya başlıyor ben anlamadım bi cacık ya...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı