Çözüldü NVIDIA High Definition Audio "kod 52" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HayatYordu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma format attım bütün sürücüleri hatasız kurmama rağmen NVIDIA High Definition Audio sürücüsünden kod 52 hatası alıyorum kaldırıp farklı yerlerden indirmeme rağmen bu hatayı çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz?

1.PNG

2.PNG

Sürücü ayrıntıları.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarıma format attım bütün sürücüleri hatasız kurmama rağmen NVIDIA High Definition Audio sürücüsünden kod 52 hatası alıyorum kaldırıp farklı yerlerden indirmeme rağmen bu hatayı çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 596644

Eki Görüntüle 596646

Eki Görüntüle 596648
Sürücüyü kaldırdıktan sonra Aygıt Yöneticisi > Bahsi Geçen Aygıt > Sürücü > Sürücüyü Güncelleştir yaparak sonuçları paylaşın.

Eki Görüntüle 596644

Eki Görüntüle 596646

Eki Görüntüle 596648
Sürücüyü kaldırdıktan sonra Aygıt Yöneticisi > Bahsi Geçen Aygıt > Sürücü > Sürücüyü Güncelleştir yaparak sonuçları paylaşın.

Çözüm
Sürücüyü kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisi > bahsi geçen aygıt > sürücü > sürücüyü güncelleştir yaparak sonuçları paylaşın.

Bilgisayar başına geçtiğim zaman sonucu buraya paylaşırım.
Sürücüyü kaldırdıktan sonra aygıt yöneticisi > bahsi geçen aygıt > sürücü > sürücüyü güncelleştir yaparak sonuçları paylaşın.

Sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar aygıt yöneticisinden yükleyince sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Bilgisayar başına geçtiğim zaman sonucu buraya paylaşırım.

Sürücüyü aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar aygıt yöneticisinden yükleyince sorunum çözüldü.
Yani yanıtım işe yaradı :). Umarım daha fazla sorunla karşılaşmazsınız. Bana da bir teşekkür babında "En İyi Cevap" olarak benim yanıtımı seçebilir misiniz? İyi Günler ve İyi Sosyaller :)

Yani yanıtım işe yaradı :). Umarım daha fazla sorunla karşılaşmazsınız. Bana da bir teşekkür babında "en iyi cevap" olarak benim yanıtımı seçebilir misiniz? İyi günler ve iyi sosyaller :)

Sizlere yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Ancak konu oluştururken konu seçeneğini işaretlediğim için en iyi cevap seçeneğini işaretleyemiyoruz diye biliyorum. Sadece soru olarak işaretlediğimiz konular da işaretleyebiliyoruz. Ancak yanlış biliyorsam mutlaka beni düzeltin hakkınızı veririm. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor sistemi aracılığıyla en iyi cevap işaretlenmesi gerektiğini düşündüğünüz mesajı raporlayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı