NVIDIA ile SonOyuncu açılmıyor

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 11 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam sorunum şu NVIDIA GeForce 610M kartım var bu kartla sadece SonOyuncu'yu açamıyorum ama entegre grafik yani Intel kartla açıyor. Ne yapmalıyım? Denediğim sorunların çözümleri.

1) En son sürüm NVIDIA sürücüsü indirme. Olmadı.
2) Format atmak. Olmadı.
3) DDU ile sürücüyü silip kurmak. Olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sorunum şu NVIDIA GeForce 610M kartım var bu kartla sadece SonOyuncu'yu açamıyorum ama entegre grafik yani Intel kartla açıyor. Ne yapmalıyım? Denediğim sorunların çözümleri.

1) en son sürüm NVIDIA sürücüsü indirme. Olmadı.
2) format atmak. Olmadı.
3) DDU ile sürücüyü silip kurmak. Olmadı.

Hocam SO'yu açınca görev yöneticisinde çalışan Java'ya sağ tık yapın dosya konumunu bulup adına bakıp o Java'yı yüksek performans yapın.

Hocam SO'yu açınca görev yöneticisinde çalışan Java'ya sağ tık yapın dosya konumunu bulup adına bakıp o Java'yı yüksek performans yapın.

Açılmıyor ki.

SonOyuncu hiç mi açılmıyor?

Açılıyor ama Intel kartıla NVIDIA kartıyla hiç açılmıyor ama sağ tık özellikerden Windows 98 ya da 95'i seçince açılıyor ama sonra oyun tam o oyna dene yere gelmeden hata veriyor.

Geri
Yukarı