NVIDIA, İsrailli sivil yardım kuruluşlarına 15 milyon dolarlık bağış yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir zevki sunabildiysem ne mutlu bana 😊
Şaka yapmıyorum ciddiyim.

Bir gün gelecek biliyorum. RX 570 AMD ekran kartım bir gün değerleneceksin, sen adamsın amd sonuna kadar amd yaşam biter destek asla hep destek tam destek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse ki Filistinli mücahidlerin burada üç beş adamın onları boykot edip etmemesine muhtaç değil. Aslanlar gibi giriyorlar, imha ediyorlar ve çıkıyorlar.

Bazı şeyleri de reddetmek gerekiyor. Filistinlilerin yanlış yaptığı bir şey yok, bu adamların iddia ettikleri baştan sona palavradan ibaret.
Hamas örgütünün paylaştığı görüntüler sahte mi diyorsunuz?

Napalım kullanmazsınız bilgisayar. :)
AMD, Amerika menşeili bir marka. Amerika, İsrail'e desteğiyle bilinen bir ülke.
@381258 hani bu durumdan sonra AMD'ci olma kararınız varsa, haberiniz olsun istedim. ;)
Yapabilseydim hiçbirini almazdım fakat bilgisayar bu, çalıştırmak için mecburen kalitelisini satın almak gerekiyor. Bir gün ona muadil yerli veya Müslüman bir marka çıkarsa onu alırız. Bunun için AMD'ye geçecek değilim.

Hamas örgütünün paylaştığı görüntüler sahte mi diyorsunuz?
Hangi görüntüler?

Yapabilseydim hiçbirini almazdım fakat bilgisayar bu, çalıştırmak için mecburen kalitelisini satın almak gerekiyor. Bir gün ona muadil yerli veya Müslüman bir marka çıkarsa onu alırız. Bunun için AMD'ye geçecek değilim.

Hangi görüntüler?
Araştırmadan savunuyorsunuz bir de ne diyeyim.

Araştırmadan savunuyorsunuz bir de ne diyeyim.
Hangi görüntüler diyorum güzel kardeşim, neyden bahsediyorsun yani? Bir sürü görüntü var. Festival baskınından mı bahsediyorsun, rehine saldırısından mı, başka bir şey mi, ne? Onu soruyorum. Hangisi hakkında fikrimi soruyorsun ben nereden bileyim sadece görüntü diyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı