NVIDIA Kod 43 Hatası

HaziranYagmuru

Hectopat
Daha fazla  
Asus X550LB xo149h kullanıcısıyım. Garip olan şey ise dxdiag'dan baktığım zaman maalesef X550LN olarak gözüküyor ve asıl mesele ise nvidia guncelleyememesi. Bu sebepten olabilir mi ve windows 8 kullanıyorum. Winsows update bile güncellemeyi başarılı sekilde yaptı. Uygulamayı indirdim ve kurdum lakin hatanın tanımı şöyle devam ediyor. NVIDIA güncelliyorum uygulamadan pc tekrar açılıyor ve aynı hata tekrar ediyor. Acaba bu neyden kaynaklanmakta ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey şöyle söyliyim asusun resmi sitesinde güncel olarak görünüyor biosum ve windows 10 da aynı hatayı aldıgım için windows 8 formatı attım ve az önce aynı model bilgisayar kullanan bir kardeş ile görüştüm oda 2 ay önce almış böyle bir sorun yok acaba biosta nvidia mı etkin değil anlamış degilim biostan yapabilcegim şeyler warmı ayar ve benzeri yapılandırma biosum 306 olarak gözükmekte o görüştügüm kardeşinde aynı idi biosu @Recep Baltaş

buda ekran görüntüm hep böyle sistemim w.s hepsi devre dışı

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    86,5 KB · Görüntüleme: 232
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı