''NVIDIA Kurulum Programı başarısız'' hatası

Deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NVIDIA Telemetry Container yok

asfafafafafafasfasfasdg fdh dfh fdhdf.PNG

İnternetinizi kapatın veya ethernet kablosunu anakarttan çekin, güvenli mod ile DDU ile sürücüyü silin, tekrar sürüyücü kurun, interneti geri takın veya açın.

Bu dediğimi deneyin fakat önemli nokta DDU'yu güvenli mod da siliniz.

Eğer hizmetler de yoksa başka bir yöntemde deneyebilirsiniz. Buradaki programı indirip arama boşluğuna Nvidia yazıp bulduğu girdilerden isminde Telemetry ibarisi geçen tiklerini kaldırabilirsiniz.

autorun_nvidia_telemetry.png

Bu arada Telemetry bileşenlerden daha az mazur kalmak için tavsiyem Nvidia ekran kartı sürücüsünü kurarken "Nvidia Geforce Experience" kurmamanız.

İnternetinizi kapatın veya ethernet kablosunu anakarttan çekin, güvenli mod ile DDU ile sürücüyü silin, tekrar sürüyücü kurun, interneti geri takın veya açın.

Bu dediğimi deneyin fakat önemli nokta DDU'yu güvenli mod da siliniz.

Dediğinizi aynen yaptım sağ olun.

.
Eğer hizmetler de yoksa başka bir yöntemde deneyebilirsiniz. Buradaki programı indirip arama boşluğuna Nvidia yazıp bulduğu girdilerden isminde Telemetry ibarisi geçen tiklerini kaldırabilirsiniz.

Eki Görüntüle 461227

Bu arada Telemetry bileşenlerden daha az mazur kalmak için tavsiyem Nvidia ekran kartı sürücüsünü kurarken "Nvidia Geforce Experience" kurmamanız.

telemetry.PNG

Kaçırdığım ya da hata yaptığım yer var mı?

Hocam nette biraz araştırdım vereceğimi bağlantıya girip çözüme ulaşamaya çalışın.

Verdiğim bağlantıda ki işlemleri tamamladığın zaman yeniden başlatıp yüklemeye çalışın.

Son düzenleme:
Hocam nette biraz araştırdım vereceğimi bağlantıya girip çözüme ulaşamaya çalışın.

Verdiğim bağlantıda ki işlemleri tamamladığın zaman yeniden başlatıp yüklemeye çalışın.
Şu an dışarıdayım eve geçtiğimde bakacağım sağ ol.
Çok şey denedim olmadı, en son bir yerde Windows sürümünün eski olduğundan olabileceğini okudum. Windows'da bir hatadan dolayı güncellenmiyordu ve çözümünü gece tekrar baya bir aradım ama ne denesem olamdı. Ben de bilgisayarı sıfırladım. Sonuç: Windows artık güncelleniyor ve GeForce Experience'de açılıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı