Çözüldü NVIDIA Kurulum Programı Başarsız Oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dengesis58

Hectopat
Daha fazla  
Selam Herkese dediğim gibi 2 . ekran kartım yüklüyemiyorum hep hata veriyor çok şey denedim ama bi türlü kuramadım yardımcı olur musunuz ?

Dosya Ekleri

• 14088586_290325621333741_8833214980047695457_n.jpg
    14088586_290325621333741_8833214980047695457_n.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Olmayan kısım nedir ?

Öncelikle BIOS ayarlarını defaulta alıp kaydedin. DDU ile kaldırın. Tekrardan yükleyin.

Aygıt yöneticisinden de bir ekran görüntüsü ekleyin.

Devamı halinde TW ile kontrol edebiliriz.

Bende dizüstü bilgisayarıma Nvidia güncellemesi yüklemeye korkuyorum sürekli aynı sorun oluyor yüklenmiyor. Aygıt yöneticisinden kaldırıp, yönetici olarak programı yüklemeye çalışın. Geforce Experience'den değil de internetten indirin dosyayı öyle kurun. Bu arada antivirüstür firewalldır kapatın yüklenmesini engelleyebilir. Nvidia'yı yüklerken Custom seçeneğinden Temiz Kurulum'u seçin öyle yükleyin. Hala yüklenmemekte ısrarcıysa el ile C:/ klasöründeki kalan Nvidia dosyalarını, kurulum dosyalarını manuel silin. Aynı şekilde C:/Program Files ve Program Files (x64) içerisinde kalan Nvdia klasörü varsa (boş bile olsa) silin ve öyle yüklemeyi deneyin. Ben bazen güvenli modda bile yüklemeyi denedim kimi zaman kuruldu kimi zaman kurulmadı. Var Nvidia'da bir problem. Sürekli bir uyumsuzluk. İnsanı pişman ediyorlar satın aldığımıza.

Son bir şey daha internetten indirdiğiniz Nvidia dosyasına sağ tıklayıp masaüstüne klasöre çıkart diyip o dosyanın içine girip install dosyasını yönetici olarak çalıştırıp yüklemeyi deneyin bir de.

Olmayan kısım nedir ?

Öncelikle BIOS ayarlarını defaulta alıp kaydedin. DDU ile kaldırın. Tekrardan yükleyin.

Aygıt yöneticisinden de bir ekran görüntüsü ekleyin.

Devamı halinde TW ile kontrol edebiliriz.
Sorun hala devam ediyor, aygıt yöneticiisnde görüntü bağdaştırı aygıtı yazıyor hala. Team bekliyorum. 850 542 455 şifre :xxx

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı