Çözüldü "NVIDIA Kurulum Programı devam edemiyor" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aqilo

Decapat
Yer
AZ
Daha fazla  
Meslek
𝓐𝓺𝓲𝓵𝓸
Nvida rkran kartımın driverini güncellerken böyle bir hata alıyorum. Eski sürücüyü kaldırıp daha sonra bunu kurduğumda yine aynı hatayı veriyor. Windows 10 Pro 1803 version. Ekran kartım GeForce GT 630.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nvida rkran kartımın driverini güncellerken böyle bir hata alıyorum. Eski sürücüyü kaldırıp daha sonra bunu kurduğumda yine aynı hatayı veriyor. Windows 10 Pro 1803 version. Ekran kartım GeForce GT 630.

Eki Görüntüle 357697

Selam ! Yaşadığın problemi yaklaşık 1 hafta önce bende yaşadım şimdi senden bir kaç adım uygulamanı isteyeceğim;

1 - Windows 10 Aracının ''Ara'' Eklentisine Aygıt Yöneticisi yaz ardından ''Görüntü Bağdaştırıcıları'' kısmına gel ve NVIDIA ekran kartı Sağ tıklayıp ''Özellikler'' sekmesine gir ''Ayrıntılar''a gir ve Özellik kısmına tıklayıp ''Donanım Kimlikleri''ni seçin başta ''
PCI\VEN_10DE&DEV_1140&SUBSYS_2212103C&REV_A1
'' buna benzer bir yazı görüceksin en başında bunu kopyala

2 - NVİDİA En Güncel Grafik Sürücüsünü kurduğun yere geldikten sonra ''Display.Driver'' Klasörüne gir daha sonra nvami.inf dosyasına gir .chm yazılarını geçtikten sonra kopyaladığın yazıya benzer şeyler görüceksin burada olan ilk yazıyı siliceksin fakat sadece PCI/VEN kısmını ve kopyaladığın metni yapıştırcaksın boşluk kalıcak bunu hemen sil boşluk kalırsa işe yaramaz altlara in bir kaç boşlukdan sonra yine olucak ona da ilkine yapıştır ve boşluk bırakma hatta resimlerini şöyle gösteriyim:

Resim 1 -
369822
369822

Resim 2 -
369823
369823

Resim 3 -
369824
369824

Bu kadar daha sonra ''Dosya'' ya tıkla ve Kaydet de sonra setup.exe yi bir defa çalıştırmayı dene olmassa bana bir daha mesaj gönder ss atarsan daha iyi olur. :)
Ekran kartı GPU sorunu olabilir görmüyorsa MSI ile görüş. Benim de öyle oldu tamire verdim düzeldi.

Ekran kartını görüyor.

Eki Görüntüle 357697

Selam ! Yaşadığın problemi yaklaşık 1 hafta önce bende yaşadım şimdi senden bir kaç adım uygulamanı isteyeceğim;

1 - Windows 10 Aracının ''Ara'' Eklentisine Aygıt Yöneticisi yaz ardından ''Görüntü Bağdaştırıcıları'' kısmına gel ve NVIDIA ekran kartı Sağ tıklayıp ''Özellikler'' sekmesine gir ''Ayrıntılar''a gir ve Özellik kısmına tıklayıp ''Donanım Kimlikleri''ni seçin başta ''
'' buna benzer bir yazı görüceksin en başında bunu kopyala

2 - NVİDİA En Güncel Grafik Sürücüsünü kurduğun yere geldikten sonra ''Display.Driver'' Klasörüne gir daha sonra nvami.inf dosyasına gir .chm yazılarını geçtikten sonra kopyaladığın yazıya benzer şeyler görüceksin burada olan ilk yazıyı siliceksin fakat sadece PCI/VEN kısmını ve kopyaladığın metni yapıştırcaksın boşluk kalıcak bunu hemen sil boşluk kalırsa işe yaramaz altlara in bir kaç boşlukdan sonra yine olucak ona da ilkine yapıştır ve boşluk bırakma hatta resimlerini şöyle gösteriyim:

Resim 1 -
369822
369822

Resim 2 -
369823
369823

Resim 3 -
369824
369824

Bu kadar daha sonra ''Dosya'' ya tıkla ve Kaydet de sonra setup.exe yi bir defa çalıştırmayı dene olmassa bana bir daha mesaj gönder ss atarsan daha iyi olur. :)

Son düzenleme:
Çözüm
Selam! Yaşadığın problemi yaklaşık 1 hafta önce bende yaşadım şimdi senden birkaç adım uygulamanı isteyeceğim;

1 - Windows 10 Aracının "Ara" Eklentisine Aygıt Yöneticisi yaz ardından "Görüntü Bağdaştırıcıları" kısmına gel ve NVIDIA ekran kartı Sağ tıklayıp "Özellikler" sekmesine gir "Ayrıntılar"a gir ve Özellik kısmına tıklayıp "Donanım Kimlikleri"ni seçin başta "
" Buna benzer bir yazı görüceksin en başında bunu kopyala

2 - NVIDIA En Güncel Grafik Sürücüsünü kurduğun yere geldikten sonra "Display. Driver" Klasörüne gir daha sonra nvami. İnf dosyasına gir. CHM yazılarını geçtikten sonra kopyaladığın yazıya benzer şeyler görüceksin burada olan ilk yazıyı siliceksin fakat sadece PCI/VEN kısmını ve kopyaladığın metni yapıştırcaksın boşluk kalacak bunu hemen sil boşluk kalırsa işe yaramaz altlara in birkaç boşlukdan sonra yine olacak ona da ilkine yapıştır ve boşluk bırakma hatta resimlerini şöyle gösteriyim:

Resim 1 - Eki Görüntüle 369822Eki Görüntüle 369822

Resim 2 - Eki Görüntüle 369823Eki Görüntüle 369823

Resim 3 - Eki Görüntüle 369824Eki Görüntüle 369824

Bu kadar daha sonra "Dosya" ya tıkla ve Kaydet de sonra setup.exe yi bir defa çalıştırmayı dene olmazsa bana bir daha mesaj gönder SS atarsan daha iyi olur. :)

Kardeşim Allah senden bin kere razı olsun. Aylardır eski sürüm kullanıyordum bir türlü kurulmuyordu şu an kurdu. Yemin ederim adamın hasısın.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yazımı beğenip en iyi cevap yapar mısın? Puan için değil bu sorunu yaşayan çok var çünkü bir sürü gördüm. Buraya gelip cevabı görebilirler. Ben atarsam spam oluyor o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı