Çözüm NVIDIA Kurulum Programı devam edemiyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
En çok korktuğum hâta. Çözümü kolaymış. Kayıt ettim bu konuyu umarım yeni bilgisayarımda sorun çıkmaz.

Windows sürümüm 20H2'ten tam 1 önceki versiyon. Tahminen ondan dolayı Nvidia yaklaşık 6-7 aydır güncelleme yapmıyor.
Windows 20H2'ye yükseltmek isterim fakat bir sıkıntı çıkarsa diye korkuyorum, bilgisayarım 3 senelik. Sıkıntı çıkma şansı düşük müdür, Windows 20H2 şu anda updatelemek güvenilir midir?

abi ordan indirdim ama yine hata alıyorum . grafik sürücüsü bulunamadı diye .

abi ordan indirdim ama yine hata alıyorum . grafik sürücüsü bulunamadı diye .

Doğru versiyonu seçtiğine emin misin? Ekran kartının modeli ne, bir de mobil mi yoksa kart mı? Mobil modellerin sürücüleri farklı-

Arkadaşlar yardım için teşekkür ederim. Ben çözdüm. Anlatayim. Benim gibi bir ekran kartınız varsa amaaa yanında Intel HD graphish varsa kesinlikle! Intel HD graphigh i en baştan driver kurun. Çünkü ne yaparsanız yapın. Intel HD graphigh in driverinin bozulduysa en baştan Intel HD graphigh i kurun. Vee NVIDIA ekran kartınızı indirin hayırlı olsun. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…