Çözüldü NVIDIA Kurulum Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metin kayacan

Hectopat
Daha fazla  
Ben ekran kartının driverini güncellerken şöyle bir sorun ortaya çıkıyor. Eski driveri DDU ile Güvenli Modda kaldırıp yenisini kurdum sonuç yine aynı oldu. PhysX kaldırıp yeni sürücüyü kurdum oda olmadı. Ekran Kartımda arıza yok. İşletim sistemim Windows 10 Pro sürüm 1809. Windows'un kendisi ekran kartınızı güncelliyor onun için Windows Uptade kısmından Güncelleştirmeleri denetle derseniz onu da yaptım. Bütün Güncellemeler yüklenmiş durumda.
+++++++

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    39,6 KB · Görüntüleme: 70
  • Adsız.png
    Adsız.png
    83,7 KB · Görüntüleme: 61
Çözüm
Sorun çözülmüştür, ekran kartı GPU sorunu ile karşılaşma nedeninden bu sorun ortaya çıkmıştır.

Konuyu kilitleyebilirsiniz.
Bir de şu yolu dene bakalım;

1- Drivers | GeForce sitesi üzerinden en son sürücüyü indir.
2- Sistemi yeniden başlattıktan sonra Windows'un ekran kartı sürücüsünü otomatik indirmemesi için bilgisayarın internet ile bağlantısını kes.
3- DDU ile güvenli modda sürücüyü sil.
4- İnternet bağlantısı olmayacak şekilde sistemi aç ve verdiğim site üzerinden indirdiğin sürücünün kurulumunu yapıp sistemi yeniden başlattıktan sonra internet bağlantısını yaparak bir dene bakalım.

Sorun çözülmüştür, ekran kartı GPU sorunu ile karşılaşma nedeninden bu sorun ortaya çıkmıştır.

Konuyu kilitleyebilirsiniz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı