NVIDIA MX230 ETS 2'de kasıyor

Erhan Urun

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarım Dell Inspiron 3593. 16 GB RAM, 2 GB NVIDIA MX230 ekran kartı var. SSD mevcut.
Windows 10 Pro yüklü.

Öncelikle sormak istediğim bu özelliklere sahip bir makinede Euro Truck Simulator 2 oyununda kasma normal midir?
MX230 ile sorunsuz oynayanlar var bu oyunu. Bendeki problem nedir çözemedim.
Windows güncellemelerini aldım. Driverları Dell Support Assist ile güncelledim. Virüs taraması yaptım, bellek taraması dahi yaptım ama nafile.
MSI Afterburner ile sıcaklıkları takip ettim bir problem göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayarım Dell Inspiron 3593. 16 GB RAM, 2 GB NVIDIA MX230 ekran kartı var. SSD mevcut.
Windows 10 Pro yüklü.

Öncelikle sormak istediğim bu özelliklere sahip bir makinede Euro Truck Simulator 2 oyununda kasma normal midir?
MX230 ile sorunsuz oynayanlar var bu oyunu. Bendeki problem nedir çözemedim.
Windows güncellemelerini aldım. Driverları Dell Support Assist ile güncelledim. Virüs taraması yaptım, bellek taraması dahi yaptım ama nafile.
MSI Afterburner ile sıcaklıkları takip ettim bir problem göremedim.
İşlemciniz nedir?

Aynı işlemci bende de var ama ekran kartım MX130, onunla RDR2 med ayarlarda 27-35 FPS arası alabiliyorum. ETS'de böyle olmaması lazım.

En düşük ayarlarda bile kasıyor maalesef. Bilgisayarım daha 3 aylık falan. HWMonitor ile baktım. CPU sıcaklığı 100 dereceyi görüyormuş meğerse. ETS 2'nin sistem gereksinimlerine baktım bu makine fazlasıyla yeterli aslında. Çözüm nedir bilemiyorum, daha garantisi bitmemiş makineyi açtırmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı