Nvidia pascal beklenmeli mi?

Berkatik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplayacaktım ama ailemin zoru ile 1 kasımdan sonraya kaldı. Doların düşeceğini söylüyorlar bende tamam dedim. Ve 1 kasımda almaya karar verdim ama şimdide pascal mimari gibi bir şey duydum. Sizce beklemeli miyim yoksa 1 kasımdan sonra skylake bir sistem mi toplamalıyım? Yoksa erkan kartı hariç bütün parçaları alsam ve pascal mimari çıkana kadar onboard ekran kartı ile idare mi etsem?

Dolar düşmez söyleyeyim.Boşuna beklersiniz hatta artma şansı bile var.Eğer skylake alacaksan içindeki gpu yeterince güçlü olduğu için seni idare edecektir.Eğer ki sabırlı olup beklersen senin çok iyi olur.Pascal mimarili kartlar seneye çok moda olacak gibi gözüküyor.Birde düşük nanometre ile bu kartlar çok güçlü olacak.Eğer uygun fiyat ile gelirse AMD'yi sollayacağa benziyor.:)

Son düzenleme:
Doların düşmeyeceğini bende biliyorum lakin işte klasik eski kafa söz geçiremiyorsun. Yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım bekleyeceğim.

Doların düşmesi biraz zor artık.En az 2 yıl sonra değişir belki.Ama öyle 2 liraya felan inmesi için Amerika'ın batması lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı