NVIDIA Profile Inspector Optimus teknolojisi ayarı

UgurUyar

Kilopat
Arkadaşlar merhaba attığım resimdeki ayarı en yüksek performans ve cihazımın Intel grafiklerini değil de NVIDIA ekran kartını kullanmasını sağlayacak şekilde nasıl ayarlayabilirim?

Dosya Ekleri

• aAdsız.png
    aAdsız.png
    340 KB · Görüntüleme: 167
Yok fakat bu ayarların 5 aydır uğraştığım sorunları çözeceğini düşünüyorum. Zaten bir sıkıntı olursa sürücüleri tekrar kurunca düzeliyor.

Cihazınızda MUX anahtarı yoksa optimus kullanamazsınız. Kısaca burada değiştireceğiniz ayarlar bir işinize yaramaz.

Onu biliyorum buradaki ayarlar biraz daha farklı.

Bu ayarı bende biliyorumda dostum bu konu hakkında ne yabancı ne de türklerde bir konu görmedim cevabını bilende yok her haltın cevabı varken bunun yok o kadar saçmaki şu program hakkında bilgi o kadar az ki.

Bu ayarı bende biliyorumda dostum bu konu hakkında ne yabancı ne de türklerde bir konu görmedim cevabını bilende yok her haltın cevabı varken bunun yok o kadar saçmaki şu program hakkında bilgi o kadar az ki.
Dostum deneyimlediğim kadarıyla söyleyeyim bu program gerçekten ekran kartını kullandırtıyor boşta bile fakat benim istediğim şeyi yani intel ekran kartının devre dışı kalma olayını yapamıyor.

Dostum deneyimlediğim kadarıyla söyleyeyim bu program gerçekten ekran kartını kullandırtıyor boşta bile fakat benim istediğim şeyi yani intel ekran kartının devre dışı kalma olayını yapamıyor.
aygıt yöneticisinden intel grafik kartının driverını devre dışı bırakmayı denedinmi

Geri
Yukarı