NVIDIA programında yüksek performans ayarında "erişim engellendi" hatası

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende yüklü olan NVIDIA programında değişiklik yapmak istediğim de erişim engellendi yazısı alıyorum halbuki program güncel, oyun yüklerken oyunlarda da aynı hatayı alıyorum yani hiçbir uyumlu oyun bile açmıyor önceden böyle sorun yoktu programda güncel acaba bunu bilen bir arkadaşımız var mı?

Adsız.png
Adsız2.png

Harici GPU seçmek için adımları izleyip deneyin.
Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik Ayarları deyin. Buradan istediğiniz oyunu veya programı seçip yüksek performans GPU olarak ayarlayın.
Nvidia sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip de deneyebilirsiniz. DDU işlemini Güvenli Mod'da yapın.

Harici GPU seçmek için adımları izleyip deneyin.
Ayarlar/Sistem/Monitör/Grafik ayarları deyin. Buradan istediğiniz oyunu veya programı seçip yüksek performans GPU olarak ayarlayın.
NVIDIA sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip de deneyebilirsiniz. DDU işlemini güvenli Mod'da yapın.

NVIDIA sürücüsünü DDU ile kaldırırım da bir sorunum daha var yeni kurulumu yaparken Intel'in yüklü olması gerekmektedir diyor ilerlemiyor gerçi şu bana önerdiğin ilk adımı bir uygulayayım pek bu konularda profesyonel bir kullanıcı değilim usta DDU ile kaldırmak nasıl oluyor?
Bu eski bir sorun aslında ve yeni sürücüler ile tamamen fixlendi diye biliyorum, ilginç. Mevcut olan sürümden bir önceki sürüme DDU ile temiz kurulum yaparak geçmeyi deneyin.

DDU ile kurulum nasıl yapılıyor? Google'de bulabiliriz herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rehberi attım zaten. O zaman HD Graphics güncellemesi de yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberi attım zaten. O zaman HD Graphics güncellemesi de yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi eyvallah sağ ol bir de bende Intel sürücüsü güncel diyor ama sürücü tarihi çok eski en güzeli videodaki abimizin dediklerini yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı