NVIDIA Reflex destekli kartlar nedir?

Wetttt

Kilopat
İyi günler, iyi forumlar. NVIDIA Reflex destekli kartları araştırıyordum ancak internette çok fazla doğru yalan kaynak var. Tam net bir bilgi bulamadım. Valorant gibi oyunlarda Reflex çok önemli bir teknoloji. Bu yüzden Reflex destekli bir kart istiyorum. NVIDIA tarafında Reflex destekli kartlar hangileri?

Bu tarz durumlarda soruyu ingilizce olarak Google'mek daha sağlıklı ve kesin çözümler sunar.

• NVIDIA Graphics cards that support NVIDIA Reflex

NVIDIA has stated that all graphics cards from the GTX 900 series onwards will support NVIDIA Reflex. This includes:
    • NVIDIA GeForce GTX 900 Series - Maxwell Architecture
    • NVIDIA GeForce GTX 10 Series - Pascal Architecture
    • NVIDIA GeForce GTX 16 Series - Turing Architecture
    • NVIDIA GeForce RTX 20 Series - Turing Architecture
    • NVIDIA GeForce RTX 30 Series - Ampere Architecture

bu tarz durumlarda soruyu İngilizce olarak Google'mek daha sağlıklı ve kesin çözümler sunar.

• NVIDIA Graphics cards that Support NVIDIA Reflex

NVIDIA has stated that all Graphics cards from the GTX 900 series onwards will Support NVIDIA Reflex. This includes:
    • NVIDIA GeForce GTX 900 series - Maxwell architecture.
    • NVIDIA GeForce GTX 10 series - Pascal architecture.
    • NVIDIA GeForce GTX 16 series - turing architecture.
    • NVIDIA GeForce RTX 20 series - turing architecture.
    • NVIDIA GeForce RTX 30 series - Ampere architecture.

Anladım hocam. Peki 1050 Ti'ın verdiği düşük gecikme ile 3060'ın verdiği gecikme süresi aynı mı? Yoksa ne kadar yüksek bir kart olursa o kadar düşüyor mu? Yani şunu demek istiyorum 2060 yeterli midir? Reflexi kaliteli bir şekilde kullanmak için.

Anladım hocam. Peki 1050 Ti'ın verdiği düşük gecikme ile 3060'ın verdiği gecikme süresi aynı mı? Yoksa ne kadar yüksek bir kart olursa o kadar düşüyor mu? Yani şunu demek istiyorum 2060 yeterli midir? Reflexi kaliteli bir şekilde kullanmak için.
2060 yeterlidir. Fazlasına gerek yoktur Hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı