NVIDIA Reflex hangi ekran kartını destekliyor?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir mouse aldım. MSI GM41 Lightweight v2. mouse NVIDIA Reflex destekli. Kullandığım ekran kartı ise GTX 1660 Super. Ben NVIDIA Reflex teknolojisinden yararlanabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir mouse aldım. MSI GM41 Lightweight v2. mouse NVIDIA Reflex destekli. Kullandığım ekran kartı ise GTX 1660 Super. Ben NVIDIA Reflex teknolojisinden yararlanabilir miyim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
NVIDIA Reflex, Fortnite , Valorant , Apex Legends , Call of Duty: Black Ops Cold War , Call of Duty: Modern Warfare gibi en rekabetçi oyunlarda GeForce GTX 900 ve üzeri NVIDIA grafik kartlarında GPU yoğun oyun senaryolarında gecikme iyileştirmeleri sunacak. Call of Duty: Warzone ve Destiny 2 .

Eski sürücülerde GTX 6xx serisine kadar destek var fakat şu anki sürücülerde GTX9xx ve üzeri kartlarla bu teknolojiyi kullanabilirsin.

1660 Super ile kullanabilirim o zaman. Bir sorum daha olacak. Valorant oynarken açık ve açık + Boost seçeneği var. 300 FPS üzerinde bir değer alıyorum. NVIDIA Reflex ayarını açık mı kullanayım yoksa açık + Boost olarak mı?

1660 Super ile kullanabilirim o zaman. Bir sorum daha olacak. Valorant oynarken açık ve açık + Boost seçeneği var. 300 FPS üzerinde bir değer alıyorum. NVIDIA Reflex ayarını açık mı kullanayım yoksa açık + Boost olarak mı?

FPS ile sıkıntın yoksa açık + Boost kullanman daha iyi.

Geri
Yukarı