Çözüldü NVIDIA reflex hangi kartlar için desteklenecek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cemalimsi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi NVIDIA reflex diye yeni bir teknoloji çıkıyor. Bu NVIDIA reflex hangi kartlar için desteklenecek? Mesela bende GTX 1650 Super var desteklemesini çok istiyorum. Neredeyse sadece rekabetçi oyun oynadığım için işime çok yarayacak bir teknoloji.

Son düzenleme:
Çözüm
NVIDIA Reflex, Fortnite , Valorant , Apex Legends , Call of Duty: Black Ops Cold War , Call of Duty: Modern Warfare gibi en rekabetçi oyunlarda GeForce GTX 900 ve üzeri NVIDIA grafik kartlarında GPU yoğun oyun senaryolarında gecikme iyileştirmeleri sunacak. Call of Duty: Warzone ve Destiny 2 .

Arkadaşlar bildiğiniz gibi NVIDIA reflex diye yeni bir teknoloji çıkıyor. Bu NVIDIA reflex hangi kartlar için desteklenecek? Mesela bende GTX 1650 Super var desteklemesini çok istiyorum. Neredeyse sadece rekabetçi oyun oynadığım için işime çok yarayacak bir teknoloji. (Konuyu nereye açacağımi bulamadığım için buraya açma gereksinimi duydum. Siz düzeltebilirseniz güzel olur.)
Diğer kartlara da geleceği söylendi mi? Şu an açıklamalar sitede yazıyor.
1600258434447.png

NVIDIA Reflex, Fortnite , Valorant , Apex Legends , Call of Duty: Black Ops Cold War , Call of Duty: Modern Warfare gibi en rekabetçi oyunlarda GeForce GTX 900 ve üzeri NVIDIA grafik kartlarında GPU yoğun oyun senaryolarında gecikme iyileştirmeleri sunacak. Call of Duty: Warzone ve Destiny 2 .

Çözüm
NVIDIA Reflex, Fortnite, Valorant, Apex Legends, Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty: Modern Warfare gibi en rekabetçi oyunlarda GeForce GTX 900 ve üzeri NVIDIA grafik kartlarında GPU yoğun oyun senaryolarında gecikme iyileştirmeleri sunacak. Call of Duty: Warzone ve Destiny 2.

Hocam üstteki iki arkadaş sadece RTX 3000 serisi kullanabilecek diyorlar.

GTX900 serisi ve üstü modellerde kullanılacak sadece 3000 serisi o özellikle çok daha düşük sistem gecikmesine sahip olacak tek farkı bu.

Anladım. Yani bu teknolojiden bizde faydalanabilicegiz fakat onlar çok daha iyi kullanicak. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı