NVIDIA ROG STRIX RTX 2060 Advanced EVO ekran kartıyla mining yapılır mı?

sezertoprak07

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, iyi akşamlar dilerim. Evde oturup araştırma yaparken, Ethereum kazmaya karar verdim. Ama aklımda bazı deli sorular var bu işi yapan tecrübe edinen veya bilen bir arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi lütfen?
Bazi araştırmalarım sonucu çok yüklü elektrik faturasının geldiğini söylüyorlar o yüzden biraz gözüm korktu e size danışmak istedim.
Öncelikle, Antalya'da yaşıyorum. Windows 10 sürum kullanıyorum, ASUS ROG STRIX RTX 2060 Advanced EVO modeli ekran kartım var. RAM'lerim, 3600MHz. Bu sistemde Windows 10 üzerinden Ethereum kazmak istiyorum elektrik faturası ne kadar gelir, günlük ne kazandırır ve bunun karşılığı olarak ne kadar elektrik yakar bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
Herhangi başka ekleme yapmayacağım sadece bu kart ve bu sistemle günlük gelir ve gider net olarak ne olur, aylık olarak ne kazandırır ve ne yakar elektrik olarak onu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrik maliyeti cikarildigi zaman ortalama gunde 2.77$ para birakiyor. Diger arkadaslar nasil hesaplamislar bilemedim, hata oldugu bariz :)

Ben sahsen oneririm yani, her seyin cok basinda oldugumuzu dusunuyorum. Bunca yildirda bu yuzden coinleri takip ederim. Neler gordum neler. Bence yapin :)

Elektrik maliyeti cikarildigi zaman ortalama gunde 2.77$ para birakiyor. Diger arkadaslar nasil hesaplamislar bilemedim, hata oldugu bariz :)

Ben sahsen oneririm yani, her seyin cok basinda oldugumuzu dusunuyorum. Bunca yildirda bu yuzden coinleri takip ederim. Neler gordum neler. Bence yapin :)
Bunu doğru hesaplayacağımız bir site var mı?

gibi google da yuzlerce site var :)

Evet yapan insanlarla görüştüm, etheriumun borsasına göre şuanki güncel kurlarla beraber 24 saatde 1 ay boyunca elektirik faturasını düştükten sonra minimum 500 tl bırakacağını söylediler. 2.77 dolar zaten buna günlük olarak çok rahat tekabül ediyor.

Geri
Yukarı