NVIDIA RTX 2060 12 GB Üretimi Aralık Sonunda Artacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nvidia-RTX-2060-12-GB-2.jpg

NVIDIA’nın yeni RTX 2060 12 GB ekran kartı modeliyle ilgili tüm detaylardan daha önce bahsettik. Öte taraftan ASUS, MSI ve Gigabyte gibi üreticilerin özel soğutmalı tasarımları piyasaya çıkmaya başladı. PC Gamer ise bu kartların üretimi ve stoklarıyla ilgili yeni bir rapor yayınladı. Gelen bilgilere bakılırsa yeşil takımın yeni kartını Aralık ayı başlarında ve ortalarında bulmak […]

Devamı: NVIDIA RTX 2060 12 GB Üretimi Aralık Sonunda Artacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Nvidia-RTX-2060-12-GB-2.jpg

NVIDIA'nın yeni RTX 2060 12 GB ekran kartı modeliyle ilgili tüm detaylardan daha önce bahsettik. Öte taraftan ASUS, MSI ve Gigabyte gibi üreticilerin özel soğutmalı tasarımları piyasaya çıkmaya başladı. PC gamer ise bu kartların üretimi ve stoklarıyla ilgili yeni bir rapor yayınladı. Gelen bilgilere bakılırsa yeşil takımın yeni kartını aralık ayı başlarında ve ortalarında bulmak […]

Devamı: NVIDIA RTX 2060 12 GB Üretimi Aralık Sonunda Artacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

RTX 2060 12 GB hasretiyle yanan ben(!)

Belki bir gün GT 730'a geçebilirim...

Sanki mining için çıkarmışlar. İnternette 6GB ile kıyaslamasına baktım ortalama FPS'lerde 2-3FPS fark ediyor. İlginç..

RTX 2060 Super neyse bu da o işte. En büyük etkisi Ray Tracing'e olacaktır oyunlar bakımından malum 6 GB VRAM kaldıramıyordu o yükü.

RTX 2060 Super neyse bu da o işte. En büyük etkisi Ray Tracing'e olacaktır oyunlar bakımından malum 6 GB VRAM kaldıramıyordu o yükü.

Super daha güçlü bence. VRAM 8GB ve 256bit diye biliyorum. Ama dediğim gibi incelemelerde 6GB 2060’tan 2-3 FPS fazla alıyordu sadece.

Super daha güçlü bence. VRAM 8GB ve 256bit diye biliyorum. Ama dediğim gibi incelemelerde 6GB 2060’tan 2-3 FPS fazla alıyordu sadece.

Kısmen evet veri yolu biraz avantaj sağlayabilir ama 2060 Super ile 2060 12 GB birbirine daha yakın kartlar oluyor. 2060 çekirdek ve işleme ünitesi sayısı bakımından daha geri bir kart.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Geri
Yukarı