NVIDIA RTX 2060 Mobile sürücü güncellenirken siyah ekranda kalıyor

Beherithot

Centipat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Bilgisayarımda NVIDIA'nın RTX 2060 Mobile ekran kartı mevcut. Şu an kullandığım driver sürümü de 516.94 versiyonu. Dün bir güncelleme yapıp en güncel versiyonu olan 528.02 versiyonuna yükseltme girişiminde bulunduğumda yükleme esnasında ekranımın yüklemenin sonlarında olması gerektiği gibi anlık gidip gelmesi gerekirken aksine gidip siyah ekranda olduğu gibi kalıp gelmemesi sorunuyla karşılaştım. Bu driverdan önce çıkmış olan 527.56 versiyonu ile 526.98 versiyonunu denediğimde de aynı durumu tekrar gözlemlendim. En baştaki versiyonum olan 516.94'ü yüklemeye çalıştığımda ise yükleme sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Acaba genel bir sorun mu mevcut yoksa bende mi bir sıkıntı var? Varsa nasıl çözebilirim?

Şimdi eylül ayında çıkmış olan versiyonu denedim. O da sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Tesadüf müdür bilmiyorum ama bu sorunu rtx 40 serisi ekran kartları çıktıktan sonra yayımlanan versiyonlarda alıyor olmam garip gelmiyor değil doğrusu :D

Laptop 3070. genel bir sorun olup olmadığını sorduğun için söyledim.

DDU İle driveri silip deneyebilirsin.
Denedim maalesef nafile. Sonuç vermiyor.

Şimdi eylül ayında çıkmış olan versiyonu denedim. O da sıkıntısız bir şekilde çalışıyor. Tesadüf müdür bilmiyorum ama bu sorunu rtx 40 serisi ekran kartları çıktıktan sonra yayımlanan versiyonlarda alıyor olmam garip gelmiyor değil doğrusu :D

Denedim maalesef nafile. Sonuç vermiyor.
Hocam güncellemesenizde olur. önemli bir değişiklik yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı