NVIDIA 518.31 güncellemesini yaparken siyah ekranda kalıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar en son çıkan 531.18 güncellemeyi yaparken ekran siyahta kalıyor. DDU ile sildim. Ve PC sorunsuz açıldı. 531.18'den önce yüklediğim her driver oluyor. Ama 531.18'i yüklerken hep kilitlenip kalıyor siyah ekranda. Çözümü bilen var mı? (531.18 elimle indirdim, exp üzerinden de indirdim. Aynı sorun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Spesifik olarak o sürücüde oluyorsa sürücüyü hiç kurma. Neden zorluyorsun ki?

Çünkü herkes yapabilirken, benim yapamamamın nedenini öğrenmeye çalışıyorum. Sorun ekran kartında mı, yoksa güncellemede mi? Bu önemli olan. Ekran kartı arızalı ise bunu yapacaktır. Ancak 531.29 geldi şu an. Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece o sürücü dışında bütün sürücüleri sıkıntısızca kullanabildiğini söylüyorsun. Ekran kartının arızalı olduğu anlamına gelmez ki bu. Sistemden sisteme sürücülerde sorunlar yaşanabilir. Genelde bunun örneğini AMD'de görüyoruz ama NVIDIA'da da oluyor.

Sadece o sürücü dışında bütün sürücüleri sıkıntısızca kullanabildiğini söylüyorsun. Ekran kartının arızalı olduğu anlamına gelmez ki bu. Sistemden sisteme sürücülerde sorunlar yaşanabilir. Genelde bunun örneğini AMD'de görüyoruz ama NVIDIA'da da oluyor.
Recep baltaşın bir yorumunu gördüm. Güncelleme yapamıyorsanız,olmuyorsa. Ekran kartı sorunudur. Yazmış,bundan kaynaklı sormak istedim.

Geri
Yukarı