NVIDIA RTX ekran kartı önerisi

Alın size iş:
Stok takip edin, arada çıkıyor güzel şeyler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3000 serisi daha mantıklı çünkü Nvidia 2000 serisinden daha ucuz yaptı 3000 serisini.
Performans olarak 3000 daha ileride dimi hocam?
Stoklar düzelince Rtx3060/Tİ alırsınız. Şuan 2060 bile zor.
Allah seni inandırsın şu olaylar yüzünden gerçek fiyatını bilemiyorum ekran kartlarının.
5000 TL'ye 1660 alırsın anca. Bütçe çok az.
1660 derken GTX ten mi bahsediyoruz? Bilmediğimden soruyorum ve GTX serisine geçtiğimizde keşke dememek için RTX arasında uçurum var mı?

Yaz mevsimini beklemeniz gerekiyor maalesef. 1660 alıp paranızı hiç etmeyin.

RTX serisi ekran kartları arasında kararsızım. Sizce 3000 serileri çok mu lüks olur?
Çünkü renderla falan işim yok sadece akıcı oyun oynamak için istiyorum.
işlemci: Ryzen5 3600X (sistem toplama aşamasında)
bütçe: 5000 TL Max. (bütçem çok mu az ondan da emin değilim miningçiler yüzünden)

5000 TL civarında 3000 serisi kart bulmanız mümkün değil ancak 1070 falan var oda ikinci el, sıfır olarak ise 1660 Ti bulunuyor. Kur düzelince 3060 Ti almanız en mantıklısı.
kur düzelince mi? aman hocam lanetli cümlelerden uzak durun. 5-10 yıla instagram'a facebook'a konu olursunuz "dolar 8'ken şöyle demişler:" diye benden demesi :D

Alın size iş:
Stok takip edin, arada çıkıyor güzel şeyler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu gösterilen sitelerden sipariş versek yurtdışından geldiği için elektriksel olarak bir sorun yaşamayız değil mi? Bu arada çok sağol tavsiyen için.
Yaz mevsimini beklemeniz gerekiyor maalesef. 1660 alıp paranızı hiç etmeyin.
Bu miningçilere ETH (ethereum) 2.0 güncellemesi geleceği için mi? İnşallah bu güncellemeden sonra durulur ortalık.

Performans olarak 3000 daha ileride değil mi hocam?

Allah seni inandırsın şu olaylar yüzünden gerçek fiyatını bilemiyorum ekran kartlarının.

1660 derken GTX'ten mi bahsediyoruz? Bilmediğimden soruyorum ve GTX serisine geçtiğimizde keşke dememek için RTX arasında uçurum var mı?

Tabii ki uçurum var, biraz daha bekleyip RTX 3000 serisi bir kart almanız daha iyi olur.

Bu gösterilen sitelerden sipariş versek yurtdışından geldiği için elektriksel olarak bir sorun yaşamayız değil mi? Bu arada çok sağol tavsiyen için.
Elektriksel derken?
Ayrıca orada gözüktükten sonra, link paylaşıldıktan sonra almak için 40 saniyen falan var.
Amazon sıkıntı çıkarmaz bence.

Geri
Yukarı