Çözüldü Nvidia Shadow Play ile kayıt alınınca görüntü bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertAkar

Hectopat
Merhaba, öncelikle iyi akşamlar. Benim sorunum fotoğraftaki gibi. Önceden bu sorun olmuyordu. İlk defa karşılaşıyorum. Ne zaman video çeksem veya clip alsam görüntü bu şekilde oluyor. Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

resim_2024-02-28_182650705.png

Sürücünüzün sürümü nedir? Son zamanlarda ekran kartınızı güncellediyseniz bazen NVIDIA kartlarında sorun çıkabiliyor. Bir önceki sürüme veya tavsiyem olan 537.13 sürümüne geçmenizdir.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Ardından GeForce Game Ready Driver | Version: 537.13 indirip temiz kurulum yapın.

Hocam indirdikten sonra GeForce Experience güncelleme yapıyor sürümü değişirmi bir de onu hızlı kurlum mu yapayım özel kurulum mu yapayım.

DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın. Ardından GeForce Game Ready Driver | Version: 537.13 indirip temiz kurulum yapın.

Hocam sorunum düzeldi fakat GeForce Experience.

1709475539492.png

Güncelleme var güncellemeyince de ekran bulanık oluyor.

Son düzenleme:
Siz kurulum butonuna basmadıkça Experience uygulaması yeni ekran kartı sürücüsü kurmaz. Uygulama kendini güncelleyebilir bunda sorun olmayacaktır. Experience uygulamasında Sürücüler sekmesinde mevcut driver sürümünüz yazar. Oradan kontrol edebilirsiniz.

Ekran bulanık oluyor dediğiniz kısmı tam anlayamadım. Sorun tam olarak nerede yaşanıyor veya fotoğraf atabilir misiniz? Belki güncelleme sonrası çözünürlüğünüz değişmiştir. Genel olarak ayarlarınızı kontrol edin.

Siz kurulum butonuna basmadıkça Experience uygulaması yeni ekran kartı sürücüsü kurmaz. Uygulama kendini güncelleyebilir bunda sorun olmayacaktır. Experience uygulamasında sürücüler sekmesinde mevcut driver sürümünüz yazar. Oradan kontrol edebilirsiniz.

Ekran bulanık oluyor dediğiniz kısmı tam anlayamadım. Sorun tam olarak nerede yaşanıyor veya fotoğraf atabilir misiniz? Belki güncelleme sonrası çözünürlüğünüz değişmiştir. Genel olarak ayarlarınızı kontrol edin.

Teşekkürler ilgin için hocam sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı