NVIDIA Shadow Play ile video kaydı alırken takılıyor

TheSh1nZz

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, MSI GeForce GTX 1650 ekran kartım var. Uzun zaman sonra oyun oynarken videolarımı kaydedeyim dedim. Kayıt alırken çok takılmalar oluyor bazı yerlerde driver ile ilgili bir sorun olduğu yazıyor. Tam anlayamadım, yardımcı olabilir misiniz?
Not: Video Mbps'ini düşürdükçe takılmalar azalıyor fakat yine takılma var oyunu çok rahat bir şekilde oynuyorum ama çektiğim videoyu izlerken takılmalar oluyor.

Dün Nvidia GTX 16xx kartlarda yer alan video kayıt sorunlarıyla ilgili sürücü yayınlamıştı. Sürücünüz güncel değilse güncelleyin.

551.76 güncellemesini diyorsanız yaptım fakat hala aynı. Oynadığım oyunu kendi ayarlarımda kullanıyorum ondan olabilir mi?
Olmaması gerek, aslında ShadowPlay ile aldığınız hiçbir videonun takılmaması gerek. GTX 16 ve üzeri bütün ekran kartlarının NVENC çipleri oldukça güçlü. Videoları ne ile oynatıyorsunuz? Oynattığınız program takılıyor olabilir mi?

Olmaması gerek, aslında ShadowPlay ile aldığınız hiçbir videonun takılmaması gerek. GTX 16 ve üzeri bütün ekran kartlarının NVENC çipleri oldukça güçlü. Videoları ne ile oynatıyorsunuz? Oynattığınız program takılıyor olabilir mi?
Windows'un kendi oynatıcısıyla oynatıyorum

Geri
Yukarı