NVIDIA Shadow Play Özel Çözünürlük Yapma

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. NVIDIA Shadow Play ile video kaydederken oyunumun çözünürlüğü 1280x1024 ve dolayısıyla video da 1280x1024 olarak kaydediliyor. Ama ben videonun 1920x1080 çözünürlüğünde kaydedilmesini istiyorum. Ayarlara baktım ama çözemedim sorunu. Bunu yapmak mümkün mü? Mümkünse nasıl yapacağım? Örneğin videoyu YouTube'a yükledikten sonra "Black bar" ile izleniyor. Amacım bunun olmaması. 720P, 1080P olarak sorunsuz izlenebilmesi. Şimdiden herkese teşekkürler.

Not: Oyun CS:GO, düşmanların daha geniş gözükmesi için 5:4 oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese. NVIDIA Shadow Play ile video kaydederken oyunumun çözünürlüğü 1280x1024 ve dolayısıyla video da 1280x1024 olarak kaydediliyor. Ama ben videonun 1920x1080 çözünürlüğünde kaydedilmesini istiyorum. Ayarlara baktım ama çözemedim sorunu. Bunu yapmak mümkün mü? Mümkünse nasıl yapacağım? Örneğin videoyu YouTube'a yükledikten sonra "Black bar" ile izleniyor. Amacım bunun olmaması. 720P, 1080P olarak sorunsuz izlenebilmesi. Şimdiden herkese teşekkürler.

Not: Oyun CS:GO, düşmanların daha geniş gözükmesi için 5:4 oynuyorum.
Alt+Z bas, ayarlara gir. Video görüntü yakalamaya gir. Ordan ayarla.

Nvidia denetim masasından fullhd'ye denk gelen çözünürlüğe tik at, oyunun ayarlarından da o çözünürlüğü kullanmayı dene. Muhtemelen monitörden "out of range" hatası alırsın ama denemekte fayda var.

Geri
Yukarı