NVIDIA Shield nedir?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar sorum başlıkta. Bu konsol nasıl çalışır? PS gibi mi? Gücü nedir ilk defa rastladığım bir şey de, merak ettim. Şimdiden teşekkürler.

1627241811933.png

Bu konsol nasıl çalışır?
Android işletim sistemi ile.

O bir konsol, bu ise bir el konsolu.

Gücü nedir ilk defa rastladığım bir şey de, merak ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google'a yazarak cihazı bulan kişinin ebesini bile bulabilirsiniz.

NVIDIA Shield, mobil olarak oyun oynayabileceğiniz bir mobil oyun konsolu. Android işletim sistemine sahip olan cihaz, PC streaming özelliği ile bilgisayar oyunlarını mobil olarak oynatabiliyor. 22 kas 2013.

İşlemci: NVIDIA tegra 4 Quad Core.
İşletim sistemi: Android 4.2.1
Bağlantılar: Mini HDMI, Micro USB, microsd, 3.5...
Ekran: 5 inç (294 ppi)

Google'a yazarak cihazı bulan kişinin ebesini bile bulabilirsiniz.

NVIDIA Shield, mobil olarak oyun oynayabileceğiniz bir mobil oyun konsolu. Android işletim sistemine sahip olan cihaz, PC streaming özelliği ile bilgisayar oyunlarını mobil olarak oynatabiliyor. 22 kas 2013.

İşlemci: NVIDIA tegra 4 Quad Core.
İşletim sistemi: Android 4.2.1
Bağlantılar: Mini HDMI, Micro USB, microsd, 3.5...
Ekran: 5 inç (294 ppi)
PC streaming için PC lazım mı yoksa buluttan mı oynatıyor?

PC streaming için PC lazım mı yoksa buluttan mı oynatıyor?

NVIDIA Shield'ın can alıcı özelliği PC oyunlarını mobil platformda da oynayabilmenizi sağlaması. PC streaming özelliği ile bunu mümkün kılan Shield, böylece bilgisayarınızdaki oyunları elinize getirebiliyor. Ancak bunun için Shield'ın birkaç şartı var. Evinizde kullandığınız bilgisayarın GPU'su GeForce GTX 650 ve daha üstü olmalı. Ayrıca çift bant desteği gösteren 802.11n standardında bir modemin de sahibi olmalısınız. Böylece ev içinde istediğiniz odada bilgisayarınızdaki oyunları Shield'e aktarabilen NVIDIA'nın gamestreaming teknolojisi, oyun deneyimini bir seviye yukarı taşıyor.

Geri
Yukarı