NVIDIA Shield tablet nasıl temin edilebilir?

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Günümüzün tabletlerine bakıyorum da benim telefonumun üzerine hiçbir özellik sağlayamıyorlar. NVIDIA Shield tablet istiyorum ama sıfır olması lazım. Amazon gibi sitelerde de hep 'used' kullanılmış ikinci el ürünler var, hem de 270-290 dolar gibi bir fiyat biçiyorlar 6 yıllık tablet için. Diyelim ki yurt dışından sipariş ettim, bu fiyat bandındaki ürün için bana eklenecek vergi miktarı nedir? Pandemi döneminde yurt dışı alışveriş mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabletin üretimi durmuş sanırım ve özelliklerinini de oldukça kötü buldum. Sıfır bulmanız zor ama Apple ve diğer markların ürettiği tabletlere bakabilirsiniz.

Nvidia shield'ın kendine has oyunları var ve benim çoğu favorilerimden. Ayriyetten bana TV için android multimedya da lazım. Aslında Nintendo Switch alacaktım o her işimi görecekti ancak konsollara ekstra vergi geldiği için şuan alınamaz durumda. Nvidia Shield 150 dolar civarında ebay'de mevcut. Vergilerde eklenince en fazla 1800tl gibi bir fiyata gelir bana diye düşünüyorum. Bu fiyata alınacak ipad'den ne hayır gelir söylermisiniz?

Şimdi 150 dolar ile 290 dolar arasında çok fark var, yaklaşık 140 dolar kadar. Hayırlısı olsun diyelim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı