NVIDIA son sürücü güncellemesi sonrası FPS düşüşü

Ama benim anlamadığım internette göremedim böyle bir şeyyi.
Son sürücü hatalı,4 kere mavi ekran aldım.Yabancı forumlarda da alanlar var,DDU ile kaldırıp önceki sürüme döndüm.Yenisine kadar update yapmayacağım.@recepbaltaş ve @aligüngör bunun hakkında bir haber yaparsa iyi olur aslında.
Hocam ben ilk kez performanslı bilgisayar kullanıyorum DDU ne falan bilmiyorum bilgisyar gelince tekrar arıycakmışım monsterı onlarda aynısını yapar herhalde

Ama benim anlamadığım internette göremedim böyle bir şeyyi.

Hocam ben ilk kez performanslı bilgisayar kullanıyorum DDU ne falan bilmiyorum bilgisyar gelince tekrar arıycakmışım Monster'ı onlarda aynısını yapar herhalde.

Performans düşüşü bende de var son günlerde hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? ( Ben T5 19.2 modeldeki RTX2060'ı kullanıyorum.)

Performans düşüşü bende de var son günlerde hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? ( ben T5 19.2 modeldeki RTX2060'ı kullanıyorum.)

1650 Ti.
Performans düşüşü bende de var son günlerde hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? ( ben T5 19.2 modeldeki RTX2060'ı kullanıyorum.)

Bu arada bende sadece FPS düşmesi değil performans düşüşüde var mesela CS de 100 altına inmiyordu smoke gleince 60 düşüyor :D

Hocam inşallah tahmin ettiğimiz gibidir ağlıycam artık o kadar para verdim başına böyle bir şey gelince çok üzülüyorum.

Ya dostum, inan bana, işim gücüm PC'de, 4 kere mavi ekran aldım diyorum, sonra hata koduna baktım, millet yazmış hep hepsi de son tarihler. Eski sürücüye döndüm sorun yok şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı