NVIDIA Studio Driver yüklemeli mi?

Betaboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bende NVIDIA 1660 Ti ekran kartı var. NVIDIA Studio Driver yüklemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Insanimsi Studio Driver'da uyumlu ekran kartı ayrıca bu Studio Driver PS kullananlar falan için mi?

@Insanimsi Studio Driver'da uyumlu ekran kartı ayrıca bu Studio Driver PS kullananlar falan için mi?

NVIDIA stüdyo sürücüsü.

NVIDIA Studio Driver
, video düzenleyen, animasyon oluşturan, fotoğrafçılık ve grafik tasarımı ile uğraşan ya da canlı yayın yapan, kısacası yaratıcı işlerle uğraşan, kararlılığa ve kaliteye öncelik veren kişiler için geliştirilmiş NVIDIA ekran kartı sürücüsüdür. Eğer oyun odaklı kullanım yapmıyorsanız ve içerik oluşturan bir kişi iseniz NVIDIA stüdyo sürücüsü işinize daha çok yarayabilir.(Gezginler: NVIDIA Studio Driver indir bölümünde.)

Benim ekran kartım GT630 :D onun için bile var.
Eğer oyun oynuyorsan Game Ready işini görür.
Biz üst seviye kullanıcı değiliz.

Benim laptopta MX330 ekran kartı var. Video düzenleme yaparken Adobe programlarını kullanıyorum. Premiere Pro'da sıkıntı yok ama After Effects kullanırken kasmalar yaşıyorum. Bu driverı yüklersem kasmalar azalır mı?

Game Ready ve Studio sürücüler arasında kolayca geçiş yapabiliyor muyuz? Diğerini silmeden. Oyun oynayacağım zaman biri iş yapacağım zaman diğeri.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı