Nvidia sürücülerini ne otomatik ne manuel nede aygıt yöneticisinden indirememek

bRss

Hectopat
RTX 2060 bir ekran kartım var. Ya da şöyle söyleyeyim, Technopat'ın 2-3 ay önce toplamış olduğu RTX 2060'lı bilgisayara sahibim. Full özellik isteyenler için. Sürücüleri Geforce Experience üzerinden yükleyemiyorum çünkü Geforce Experience açılmıyor. Manuel olarak yükleyemiyorum çünkü yükleye bastığımda indirme 1-2 saniye devam edip indirme hızı 3 MB hızdan bir anda 0 oluyor. Aygıt yöneticisi de diyor ki sürücünüz güncel, fakat değil. DDU ile sürücüleri kaldırdım fakat Allah'tan sistem geri yükleme almıştım, sürücüleri yükleyemediğim için temiz kurulumda yapamıyorum ben şu an 425 sürümünde kaldım hiçbir şey indiremiyorum. Sistem geri yükleme noktasını daha geri bir noktaya alıp uygulamayı açmayı denedim yine olmadı yine açılmıyor. Görev yöneticisinde Nvidia'ya dair tek bir şey bile yok. Başka bir şey indiriyorum mesela internetten o mükemmel derecede iniyor hız falan sabit gayet hoş. Herhalde Nvidia'dan banlandık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geforce Experience'ı tamir edip oradan güncellemeyi deneyin. Eğer 0x0001 ya da ona benzer bir hata veriyorsa bu videoda nasıl tamir edileceği gösteriliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı