NVIDIA sürücüsü güncellenmeli mi?

Enes Morgan

Femtopat
Daha fazla  
RDR 2 oynarken arada takılmalar oluyor ve bu da oyun zevkini düşürüyor. Bir de FPS düşmesi falan diye okudum o yüzden arada kaldım.
NVIDIA şu an bu durumda sizce güncellemeli miyim yoksa başka bir şekilde mi meydana geliyor bu durum?

1705845726073.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 oynarken arada takılmalar oluyor ve bu da oyun zevkini düşürüyor. Bir de FPS düşmesi falan diye okudum o yüzden arada kaldım.
NVIDIA şu an bu durumda sizce güncellemeli miyim yoksa başka bir şekilde mi meydana geliyor bu durum?

Eki Görüntüle 2091946

Sistemin nedir? Belki işlemci veya RAM ile ilgilide olabilir bu sorun.

Eki Görüntüle 2091946
Ekran kartı güncelleyin hocam güncel kalmak iyidir.

@Enes Morgan evet güncelleyin ama temiz kurulum yapın. DDU ile kaldırın sitesinden indirin.

530 dan sonraki sürümler bendede drop ve donmalar yapıyor, ddu ile kaldırıp 516.94 whql kurun donanımınız yeterliyse bir sıkıntı kalmıyor.

Bende herhangi bir sorun olmadı gene de bir deneyin isterseniz.

Sistemin nedir? Belki işlemci veya RAM ile ilgilide olabilir bu sorun.
HP VICTUS 16 S0044nt

@Enes Morgan evet güncelleyin ama temiz kurulum yapın. DDU ile kaldırın sitesinden indirin.
Hocam DDU nedir en ufak bilgim yok yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı