NVIDIA sürücüsü internetten mi indirilmeli GeForce Experience'tan mi?

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten ekran kartımı seçince 472 gibi bir süsüm çıkıyor ama GeForce Experience de 516'lı sürüm çıkıyor. Ve her güncelleme geldiğinde geliyordu yeni sürüm.
Hangisini seçmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar internetten ekran kartımı seçince 472 gibi bir süsüm çıkıyor ama GeForce Experience de 516'lı sürüm çıkıyor. Ve her güncelleme geldiğinde geliyordu yeni sürüm.
Hangisini seçmem lazım?

Experience direkt en güncelini veriyor.
Ama sitede de vardır Experience da olan sen görememişsindir.

Türkçe olan sitede geriden geliyor güncellemeler evet. Eski sürücüleri gösterebiliyor.

Siteden indirecekseniz İngilizce olandan indirin, günceli var:

GeForce Experience da olur, o da en güncelini indirir.

Şu an 516.94.

Hangisini seçmem lazım?
GeForce Experience kur güncelleştirmeleri oradan takip et. Her güncellemeyi yapmana gerek yok, genelde yeni oyunlar için DLSS destek güncelleştirmeleri oluyor. Ben 3-4 driver geriden gelerek kuruyorum.

NVIDIA'nın ingilizce sürücüsünden arama yaparsanız güncel sürücü karşınıza çıkar.

Sizin durumunuzda GeForce Experience ile kurun ama normal durumda ikisi de fark etmez

Hocam bir sorun olmadıkça Experience'dan yükleyin. Bazen yüklenmiyor, sıkıntı oluyor. O durumlarda internetten indirirsiniz.

Hocam bir sorun olmadıkça Experience'dan yükleyin. Bazen yüklenmiyor, sıkıntı oluyor. O durumlarda internetten indirirsiniz.

Evet hocam yükleyemedim. Bunun çözümü var mı indirildi diyor ama gözükmüyor.

Türkçe olan sitede geriden geliyor güncellemeler evet. Eski sürücüleri gösterebiliyor.

Siteden indirecekseniz İngilizce olandan indirin, günceli var:

GeForce Experience da olur, o da en güncelini indirir.

Şu an 516.94.

Sağ olun hocam oldu bu şekilde çok teşekkürler.

Geri
Yukarı