Nvidia sürücüsü kurarken ekran gidiyor

Brayn64100

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı Nvidia. Önceden kurulum yaparken yanıp söner devam ederdi kuruluma şimdi ekran kapanıyor PC restart atasıya kadar gelmiyor. Ekran kartı tam kurulmuyor bu yüzden iyi verim alamıyorum, ekran kartı mı arızalandı bilmiyorum. Yardımcı olacak kişilere şimdiden çok teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Sadece bu sorunu Nvidia nın ekran kartı sürücüsünü kurarken mi yaşıyorsunuz? Yoksa her seferinde bilgisayarı tekrar açtığınızda yeniden mi başlatmanız gerekiyor?

Eğer sadece ekran kartı sürücüsünün kurulumunda yaşıyorsanız, doğru sürücünün doğru şekilde kurulduğundan emin olun. Temiz bir kurulum için bilgisayarınızdan eski sürücüyü kaldırıp yeniden başlatın. Ardından doğru sürücüyü kurup tekrar deneyiniz bakalım sonuçları değerlendirelim daha sonra.

Sadece bu sorunu Nvidia nın ekran kartı sürücüsünü kurarken mi yaşıyorsunuz? Yoksa her seferinde bilgisayarı tekrar açtığınızda yeniden mi başlatmanız gerekiyor?

Eğer sadece ekran kartı sürücüsünün kurulumunda yaşıyorsanız, doğru sürücünün doğru şekilde kurulduğundan emin olun. Temiz bir kurulum için bilgisayarınızdan eski sürücüyü kaldırıp yeniden başlatın. Ardından doğru sürücüyü kurup tekrar deneyiniz bakalım sonuçları değerlendirelim daha sonra.
Sadece Nvidia ekran kartını kurarken yaşıyorum bi kere yanıp sönüp ekran geri geliyordu önceden şimdi ise kurarken driveri komple kapanıyor ama pc çalışıyor müzik çalışıyor oluyor arkada mesela
Eski sürücüyü kaldırıp tüm dosyaları silip kayıt defterinden dahi kaldırıyorum format dahi attım düzelmedi sorun ekran kartında olabilir mi ? Cs 1.6 oyuncusuyum önceden bu ufak oyunda güzel performans alıyordum şimdi ise bu ekran kartı yüzünden alamıyorum üstelik sağ altta nvidia simgesine tıkladığım zaman güncelle geforce gibi seçenekler çıkıyordu şimdi denetim masası ve çık haricinde bi seçenek yok sebebini çözemedim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı