Nvidia Sürücüsü Kurulmuyor

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Ben GT 630 ekran kartını aldım ve taktım. Nvidia sürücüsünü DVD'den kurdum. DVD'deki sürücü eski olduğundan güncellemek için güncel sürücüyü indirdim. Fakat böyle bir hata alıyorum:
sfh.png

Edit: Şimdi görüntü alamıyorum. Anakarta taktığımda da şöyle bir hata alıyorum:
20160125_132324-1.jpg

Bunu nasıl düzeltebilirim? :cry:
Sistemim:
  • MSI H61M-P20 G3
  • Evga GT630
  • Seagate 1 TB HDD
  • Intel Pentium G2030
  • Corsair Vengeance 4 GB RAM

Edit: DVI ile de denedim (Ekran kartına taktım). Ama "No Video Input" yazısı var monitörde. :mad:

Edit 2: Sistemi bir şekilde açtım, ama şimdi ne HD 2500 var, ne de GT 630 var aygıt yöneticisinde. Görüntü kalitesi de 1280x1024'ten daha yüksek.

Edit 3: Çözünürlüğü tekrar 1280x1024 yaptım ve otomatik olarak Intel HD 2500 etkinleşti. Aygıt yöneticisinde GT 630 görünmüyor. Acaba anakartımla uyumlu falan mı değil?

Edit 4: GT 630 aygıt yöneticisinde "Display" olarak geldi. Ama sürücüsü kurulamadığı için bilinmeyen aygıtlar adı altında. Sorun tam olarak nedir anlamadım bir türlü. :lanet: Lütfen yardım edin. :(

Arkadaşlar lütfen yardım edin, ne yaptıysam da sürücüyü bir türlü kuramadım.

Edit 5: Sorun çözüldü. Önce DDU ile 320.XX sürücüyü kaldırdım. Ardından 361.43 yerine bir önceki sürümü indirdim (359.XX). Kurulum sırasında görüntü gitti. Fakat arka planda devam ettiğini düşünüp (İyi ki beklemişim) 10-15 dakika daha bekledim. Ardından bilgisayarı yeniden başlattım. Sonunda açıldığında sürücüyü kurulu gördüm. Son olarak GeForce Experience'i kurdum. Konu başlığına "Çözüldü" yazarsanız sevinirim. Gerçi, kaç saat uğraştıktan sonra tek başıma çözdüm sorunu, ama en azından bir kişi bile cevap verseydi sevinirdim. (n)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı