NVIDIA sürücüsünü DDU ile sildikten sonra bilgisayar açılır mı?

Riqhtful

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
NVIDIA ekran kartlarını DDU uygulaması ile sileceğim. Sildikten sonra onboard ekran kartını devreye geçer mi yoksa açılmaz mı?

Açılmayacak olsa öyle bir program yapmazlardı herhalde :D. Onboard ekran kartından değil yine NVIDIA ekran kartından açılır ama driver yüklenene kadar çözünürlük düşük olur.

Ekran kartının sürücüsü yüklü olmayınca Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı devreye girer, esas sürücü gibi kapsamlı işlevlere sahip olmasa da (çözünürlük düşmesi ya da animasyon iptali gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz) yine görüntü alabilirsiniz. Yeter ki DDU'yu düzgün kullanın.

2 yıl önce güncellemiştim. O zaman sildiğimde onboard'a geçmişti. Muhtemelen, yine aynısı olabilir.
Ekran kartının sürücüsü yüklü olmayınca Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı devreye girer, esas sürücü gibi kapsamlı işlevlere sahip olmasa da (çözünürlük düşmesi ya da animasyon iptali gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz) yine görüntü alabilirsiniz. Yeter ki DDU'yu düzgün kullanın.
İlk defa DDU kullancağımdan henüz pek bir bilgim yok. Rehberini inceliyorum, rehbere göre yaparsam bir sıkıntı olur mu? Bu soruyu sormamın nedeni, eski sistem kullandığımdan dolayı rehbere göre doğru olur mu?

Rehberini inceliyorum, rehbere göre yaparsam bir sıkıntı olur mu?
Rehbere göre yaparsan sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı