NVIDIA Sürüm 451.48 Güncelleme Sonrası Parlaklık Sorunu

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, RTX 2060 kartına sahibim. Son gelen güncelleme sonrasında ekranımın kontrast oranı arttı. Siyahlar griye dönüştü diyebilirim. DDU ile sürücüyü kaldırdığımda eski haline dönüyor fakat son sürümü güncelleyince aynı problem devam ediyor.

AMD kullanıcısı olarak hoş geldin diyebilirim :D Bir sürü kişide farklı farklı sorunlar çıktı o güncellemeyle.
Eski sürüme dönün ve sorunlar giderilinceye kadar bekleyin.

Merhaba, RTX 2060 kartına sahibim. Son gelen güncelleme sonrasında ekranımın kontrast oranı arttı. Siyahlar griye dönüştü diyebilirim. DDU ile sürücüyü kaldırdığımda eski haline dönüyor fakat son sürümü güncelleyince aynı problem devam ediyor.

Bende de tam tersi kontrast attı gölge vb. alanlar daha da siyahlaştı ama bunu okuyana kadar fark etmemişim şu an bu sorun yok nasıl geçti bilmiyorum. :(

Özel ayarlardan 144 HZ oluşturdum. Şuan sorun yok gibi. :) AMD kullanıcıları dedi arkadaş orayı anlamadım ben. İşlemcisi AMD olanlarda mı sorun oluyor? :)
AMD kullanıcısı olarak hoş geldin diyebilirim :D Bir sürü kişide farklı farklı sorunlar çıktı o güncellemeyle.
Eski sürüme dönün ve sorunlar giderilinceye kadar bekleyin.
Cevap bekliyoruz hocam. :)
Cevap verebilecek yok mu?

Son düzenleme:
1050ti ekran kartım var bu 451.48 sürümünü kurduktan sonra ben de mavi ekran hatası aldım. Bir önceki sürüme geri döndüğümde sorun düzeldi. Sanırım bu 451.48 sürümünde hatalar mevcut.
451.67 sürümünü çıkardılar 451.48 sürümündeki hataları fark edip güncelleme yapmış olabilirler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı