NVIDIA Temiz Kurulum mu DDU mu?

Ordinaryus33

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, NVIDIA ekran kartı sürücüsünde bazı problemlerim var. Sürücüyü tekrar yüklemek istiyorum. Forumdaki konularda DDU ile kaldır sonra tekrar yükle diyenler var ancak bazıları da DDU ile sıkıntılar yaşamış siyah ekran sorunu gibi. Benim sorum şu NVIDIA sürücüsünü yüklerken gelişmiş kurulumdan temiz kurulum seçerek yapsak DDU ile kaldırıp yuklemekten ne farkı var? Hangisini yapmalıyım? (GeForce 1050 Ti)

Hangisini kullanırsan kullan arasında çok bir fark olmayacak, sonuçta hemen hemen aynı işlevdeler. Yine de DDU'yu tavsiye ederim çünkü programın esas amacı o. "Sürücüyü kaldırdıktan sonra yeniden başlat" seçeneği ile silersen bir sorun olmaz.

Merhabalar, NVIDIA ekran kartı sürücüsünde bazı problemlerim var. Sürücüyü tekrar yüklemek istiyorum. Forumdaki konularda DDU ile kaldır sonra tekrar yükle diyenler var ancak bazıları da DDU ile sıkıntılar yaşamış siyah ekran sorunu gibi. Benim sorum şu NVIDIA sürücüsünü yüklerken gelişmiş kurulumdan temiz kurulum seçerek yapsak DDU ile kaldırıp yuklemekten ne farkı var? Hangisini yapmalıyım? (GeForce 1050 Ti)
Ben dün ekranda titreme sorunu ile karşılaştım ve DDU ile kaldırıp eski sürümü kurdum ve bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı