NVIDIA vs AMD

• Konuyu başlatan YLN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 753
eğer render ve teknolojik özellikler gerektiren işler yapıyorsanız pişmanlık duyacaksınız maalesef,
İçerik üretme işleri ile uğraşan biri olarak bunu doğrulayabilirim. AMD sadece teknolojik olarak geride değil, stabillik de bile sınıfta kalabiliyor.

Ha, ama "bütçem sıkışık ve ben sadece hobi olarak içerik üretiyorum" diyenler için, AMD gayet iş görecektir.

İçerik üretme işleri ile uğraşan biri olarak bunu doğrulayabilirim. AMD sadece teknolojik olarak geride değil, stabillik de bile sınıfta kalabiliyor.

Ha, ama "bütçem sıkışık ve ben sadece hobi olarak içerik üretiyorum" diyenler için, AMD gayet iş görecektir.

Ben AMD kullanıyorum. Ne bir hata ne de optimizasyon sıkıntısı yaşadım.

Çoğu sistemde AMD ekran kartları stabil çalışmıyor nedense ben kendi sistemimde 2 tane 6000 serisinden kart kullandım stabilite sorunu yaşamadım. Sistemden sisteme göre değişiyor muhtemelen ama Nvidia uyum konusunda daha iyi tabii.

Ben AMD kullanıyorum. Ne bir hata ne de optimizasyon sıkıntısı yaşadım.
Ben RX 6600 ile çok yaşadım. Pro driver durumu düzeltti fakat farklı kullanıcılarda sorunun kaynağı farklı yerlerden olup daha da uğraştırdığı olabiliyor.

Demeye çalıştığım şey, bu sorun ile alakalı baktığım hiçbir rehber Pro driver önermemişti. Sorunun çözümünün bu olduğunu tamamen şans eseri keşfettim. Bu oldukça kötü bir durum.

Çoğu sistemde AMD ekran kartları stabil çalışmıyor nedense ben kendi sistemimde 2 tane 6000 serisinden kart kullandım stabilite sorunu yaşamadım.
Dediğim gibi, epey kafa ağrıttı ama sonunda çözdüğüm için mutluyum.
Ben böyle düşünerek RX 6600 aldım ve birkaç ay drop sorunu ile uğraştım. En sonunda çoğunlukla çözdüm ve başkaları da aynı sorunu yaşamasın diye çözümü yazdım ama bilgisayardan fazla anlamayan biri bu duruma düşse onun için sıkıntı olurdu.

Ben RX 6600 ile çok yaşadım. Pro driver durumu düzeltti fakat farklı kullanıcılarda sorunun kaynağı farklı yerlerden olup daha da uğraştırdığı olabiliyor.

Demeye çalıştığım şey, bu sorun ile alakalı baktığım hiçbir rehber Pro driver önermemişti. Sorunun çözümünün bu olduğunu tamamen şans eseri keşfettim. Bu oldukça kötü bir durum.

Dediğim gibi, epey kafa ağrıttı ama sonunda çözdüğüm için mutluyum.

RX 6600 kullanıyorum ben de. Bir sorun yaşamadım.

AMD 2022 yılından önce kaybederdi şu an AMD alır AMD driver sorunlarına karşı büyük adımlar attı tabii ki AMD şu anda bu arada bir arkadaş WattMan hatası demiş mavi ekran demiş ama bunlar nvidiadada olan sorunlar sadece kullanıcılara yansıtılmıyor.

AMD ekran kartı kumardır.

AMD ekran kartı kullandığımda psikolojimi yitirdim şu an NVIDIA kartımla mutluyum ama AMD işlemcilerine bayılıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı