NVIDIA yeni güncellemeyi yapmayınca PC yavaşlar mı?

roaxe

Decapat
Güncellemeyi yapmadığında sanki o güncellemeyi yap dercesine 3-5 gün sonra FPS düşmesi yiyormuş gibi oluyor. Sizde de yaşayanınız var mı böyle bir şey olabilir mi?

Açıkcası hiç yaşamadım. Bir ara NVIDIA'nın güncel driverında Forza Horizon 4 çökme sorunu vardı. O yüzden eski sürücülerden birisini kullandım uzun süre. O süre boyunca da hiç dediğiniz gibi bir sorun yaşamadım.

Çok ahım şahım bir düşüş yaşayacağınızı sanmam ama asıl sorun driver güncel olmayınca siyah ekran verip atmalar olabilir. veya benzer hatalar

CoD Warzone oynadığım dönemde hiç güncelleme yapmıyordum hatta görece eski bir sürümü kullanıyordum sıkıntı yaşamadım hiç.

Güncellemeyi yapmadığında sanki o güncellemeyi yap dercesine 3-5 gün sonra FPS düşmesi yiyormuş gibi oluyor. Sizde de yaşayanınız var mı böyle bir şey olabilir mi?
Böyle bir şey yok. Hatta bazen güncelleme yapmamak daha iyi. Bazen ben eski sürücüleri kuruyorum daha iyi bile performans sağlayabiliyor. Bazı sürücüler sorunlu oluyor yeni sürücüler de bunlardan biri olabiliyor. Son güncelleme çok kötü mesela.

Geri
Yukarı