Nvidia yetkili olmayan ortaklardan satin almanin tehlikelerine karşi uyardi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Alkan

Gigapat
Yönetici
Katılım
12 Haziran 2011
Mesajlar
14.712
Beğeniler
6.506
Yer
Nebuchadnezzar
NVIDIA bugün, grafik kartlarının gerçek NVIDIA GeForce GPU’ları kullanılarak üretildiğinden emin olmak için yetkili NVIDIA GeForce kart ortaklarından satın almanın önemini yeniden hatırlattı.

GeForce EMEAI Üst Düzey Satış Direktörü Fiona Faulkner, “Yetkili ortaklardan satın almayan satıcılar, müşterilerine standardın altında ürünler verme riskini almaktadırlar. Bu, yalnızca iadeleri artıracak ve tüketiciler ile ilişkilerin bozulmasına neden olacaktır” dedi ve ekledi,
“Yetkili olmayan satıcılardan parçaların satın alınması, daha düşük kalitede yongaların üst düzey parçaların altında satılması anlamına gelen süreci başlatır.”

NVIDIA’nın yetkili ortaklarından bazıları ASUS, EVGA, Gainward, Gigabyte, Inno 3D, Galaxy (KFA2), Leadtek, MSI, Palit, PNY, Point of View, Sparkle ve Zotac’tır. Tam liste için lütfen Board Partners adresine bakın.

NVIDIA GeForce grafik işlemci ailesi hakkında daha fazla bilgi için NVIDIA GeForce Family adresini ziyaret edin.

NVIDIA Türkiye kanal satış müdürü Cem Günsel “Yerel piyasada yetkili olmayan Ninja, Volar ve Timesaver gibi markalar bulunmakta. Sadece NVIDIA yetkili ortaklarının tercih edilmesini öneririz.” açıklamasını yaptı.
 


Durum
Mesaj gönderimine kapalı.


Yeni konular

Yukarı