Çözüldü NVIDIA'dan AMD'ye geçtikten sonra görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

terimistpikachu

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, satın aldığım RX 6700XT bugün geldi ve bilgisayara taktım. Taktıktan sonra da güvenli modda NVIDIA sürücülerini DDU üzerinden kaldırdım. Ancak kaldırdıktan sonra açma tuşuna bastığımda görüntü gelmiyor. Bilgisayar arka planda çalışmasına rağmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, Intel'e geçip tekrar bilgisayarı açınca sorunum düzeldi. Şu an AMD güncellemesini yapıyorum. Teşekkürler herkese.
Ekran kartını taktıktan sonra değil de takmadan önce NVIDIA ekran kartı takılıyken DDU ile sürücüleri silseydiniz böyle bir sorunla karşılaşmazdınız diye düşünüyorum
Nvidia ekran kartım ne yazık ki Adana ve başkası tarafından kullanılıyor.
Merhaba, Intel'e geçip tekrar bilgisayarı açınca sorunum düzeldi. Şu an AMD güncellemesini yapıyorum. Teşekkürler herkese.

NVIDIA ekran kartım ne yazık ki Adana ve başkası tarafından kullanılıyor.

Adana'da*
Ekran kartını taktıktan sonra değil de takmadan önce NVIDIA ekran kartı takılıyken DDU ile sürücüleri silseydiniz böyle bir sorunla karşılaşmazdınız diye düşünüyorum

Nvidia ekran kartım ne yazık ki Adana ve başkası tarafından kullanılıyor.

NVIDIA ekran kartım ne yazık ki Adana ve başkası tarafından kullanılıyor.

Adana'da*

Çözüm

Geri
Yukarı