NVMe M.2 SSD kutusu tavsiyesi

Bütçe
2000

donttouch

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Wd Sn850
Orico
Asus

Elimde boşta olan şu; Kullanacağım disk mevcut. Diski MacBook'ta harici olarak kullanabilmek için 2 adet kutu arasında kaldım.
Teorik olarak hızları aynı ancak iki kat fiyat farkı var. RGB ile falan bir işim yok ancak kaliteli olsun istiyorum.

ASUS almaya lüzum var mı? Ya da başka kutu kullanıp tavsiye verecek kimse varsa cevap yazarsa sevinirim.

Orico
Asus

Elimde boşta olan şu; Kullanacağım disk mevcut. Diski MacBook'ta harici olarak kullanabilmek için 2 adet kutu arasında kaldım.
Teorik olarak hızları aynı ancak iki kat fiyat farkı var. RGB ile falan bir işim yok ancak kaliteli olsun istiyorum.

ASUS almaya lüzum var mı? Ya da başka kutu kullanıp tavsiye verecek kimse varsa cevap yazarsa sevinirim.

Asus almana gerek yok.

Orico
Asus

Hocam bide ssd ortalama bence Amazon.com.tr bu daha iyi olur.

Son düzenleme:

ASUS almana gerek yok.

Hocam bir de SSD ortalama bence Amazon.com.tr bu daha iyi olur.

Hocam SSD zaten mevcut geçen yıl almıştım. Sadece kutu bakıyordum.
Sizin attığınız kutu da kablosuz olduğu için muhtemelen diğer portu ya da şarj portunu engelleyecekti. Ben de dün ASUS TUF A1 modelini satın aldım. Şu an kargoda.

Geri
Yukarı