NVMe M.2 SSD önerisi

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi akşamlar dostlar. Sistemimde 240 GB SanDisk SSD Plus var fakat artık yetmemeye başladı. Marka ve RGB takıntım yok. Uzun ömürlü, kaliteli, sorunsuz bir M.2 SSD arıyorum. İçerisine Lumion, SketchUp, 3DS Max ve 1-2 oyun yükleyeceğim. ( Daha iyi olur derseniz Windows'u ve render programlarını M.2 içerisine kurup mevcut SSD içerisine de oyunları kurabilirim). Önerilerinizi bekliyorum. Birkaç ürün araştırmıştım içlerinden birini de önerebilirsiniz. 970 Evo fiyat olarak biraz yüksek geldi fakat oldukça iyiymiş. Diğerleriyle ya da sizlerin önereceği ürünlerle arasında çok fark yoksa listeden çıkarabilirim.

Bu arkadaşları şöyle sıralayabilirim:
970 Evo>WD Blue>A2000>Ultra 3D hiçbiri üzmez ama en mantıklı tercih 970 Evo olur.
PP değiştirince kafam karıştı sabahten beri tanımaya çalışıyorum seni.

970 Evo en mantıklısı olabilir ama en çok cep yakanı da o. 900 TL çok uçuk geldi.
Ben olsam WD Blue alırdım.

Samsung 970 Evo Plus kullanıyorum ve inanılmaz bir hızda çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Stabil ve üst düzey güvenlikli. Alırken diğer markalara da bakmıştım ancak kafam rahat olsun diye paraya kıyıp almışken en iyisi olsun demiştim. Benim tavsiyem bu yönde :D

Samsung 970 Evo Plus kullanıyorum ve inanılmaz bir hızda çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Stabil ve üst düzey güvenlikli. Alırken diğer markalara da bakmıştım ancak kafam rahat olsun diye paraya kıyıp almışken en iyisi olsun demiştim. Benim tavsiyem bu yönde :D.

Plus modeli 1000₺ civarlarındaymış hocam şimdi baktım da bütçem yetmeyecek ona maalesef. 😄 Yorumunuz için teşekkür ederim.

970 Evo en mantıklısı olabilir ama en çok cep yakanı da o. 900 TL çok uçuk geldi.

970 Evo ile WD - Kingston ürünleri arasında 200₺ civarı fark var. Bütçemi Samsung için zorlamaya çalışacağım dostlar. Yorumlarınız için çok teşekkür eder, iyi akşamlar dilerim. 🙏

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı