NVMe M.2 SSD takınca takılma oluyor

Nictoria

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 1 hafta önce Samsung 980 Pro NVMe M.2 SSD aldım, bilgisayarıma taktım Windows falan kurdum fakat bilgisayarda takılma sorunu yaşıyorum ve bilgisayarı yeniden başlatmak istediğimde bilgisayar kendine restart atmıyor yeniden başlatılıyor yazısında kalıyor önceden kullandığım HDD taktığımda bir sıkıntı olmuyor ama M.2 SSD taktığımda bilgisayar takılıyor yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 1 hafta önce Samsung 980 Pro NVMe M.2 SSD aldım, bilgisayarıma taktım Windows falan kurdum fakat bilgisayarda takılma sorunu yaşıyorum ve bilgisayarı yeniden başlatmak istediğimde bilgisayar kendine restart atmıyor yeniden başlatılıyor yazısında kalıyor önceden kullandığım HDD taktığımda bir sıkıntı olmuyor ama M.2 SSD taktığımda bilgisayar takılıyor yardımcı olabilir misiniz?
+ olarak eklemeyi unutmuşum Samsung 980 Pro Dahili katı hal sürücüsü m2 ssd

Merhaba 1.5 yıldır Samsung 980 Pro 1 TB kullanıyorum bilgisayarda herhangi bir donanım değişikliği olmadı, yaklaşık 2 haftadır yukarıdaki arkadaşın yaşadığı problemi yaşıyorum konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?
Bilgisayar yeniden başlatmıyor askıda kalıyor sistem, hatta artık kapanmıyor bile bazen öyle takılıyor saatlerce.

Yeni konular

Geri
Yukarı