NVMe M.2 SSD tavsiyesi

hocam hani dediniz ha önbellek önemli diye. benim bilgisayarda hali hazırda bulunan ssdmde önbellek var mı ? yani 980 almak benim işimi görür mü? 980 pro 4.0 pcle destekliyormus benimki 3.0 olduğu için proyu değil direkt 980 olanı sipariş ettim.
O zaman 980'i almanız daha mantıklı, 4.0'ı desteklemiyorsa zaten alsanız da o hızda çalışmazdı ve bazı ek özellikler kullanılamazdı-

Büyük ihtimalle şu andaki SSD'nizde önbellek yok. Önbellek olmaması o kadar can sıkıcı bir durum değil diye biliyorum.
e tm o zaman çok da problem yaratmicak zaten kendi ssdmden 3 kat daha hızlı bisi bu. bu ssdyi eskisinin yerine takıp sonra c mi yapacak şimdi

Tekrardan merhabalar. sanırım yine sizlere ihtiyacım var. dönüş yapabilir misiniz lütfen

Yani hocam bu da güzel oyun oynamak için daha fazla alan umarım sıkıntı olmaz allaha emanet hoşcakalın.
hocam bi bakabilir misiniz rica etsem

Son düzenleme:
e tm o zaman çok da problem yaratmicak zaten kendi ssdmden 3 kat daha hızlı bisi bu. bu ssdyi eskisinin yerine takıp sonra c mi yapacak şimdi

Tekrardan merhabalar. sanırım yine sizlere ihtiyacım var. dönüş yapabilir misiniz lütfen

hocam bi bakabilir misiniz rica etsem
Buyrun hocam ?

hocam ben ssd yi taktırdım. format yerine imaj attılar. şimdi benim sistem hangi ssd'de kurulu. bir de eskiden 11 saniyede açılan bilgisayarım şu an 17 saniyede açılıyor. aksine hızlanması gerekmez miydi ? bi göstereyim bakın size zahmet.

bakın hocam
hocam ben ssd yi taktırdım. format yerine imaj attılar. şimdi benim sistem hangi ssd'de kurulu. bir de eskiden 11 saniyede açılan bilgisayarım şu an 17 saniyede açılıyor. aksine hızlanması gerekmez miydi ? bi göstereyim bakın size zahmet.

Dosya Ekleri

• 20221116_000756.jpg
    20221116_000756.jpg
    216 KB · Görüntüleme: 18

bakın hocam
Yerel disk c ye kurulu hocam yeni takılan ise galiiba e olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı