NZXT 120 Kraken sıvı soğutmamın LED'i yanmıyor

Dark'n kontrolcüsünden bahsediyorsan işini görür. Kasadaki reset pinlerine takıp reset tuşu ile renk geçişleri yapacaksın.

Bilgisayarı qpden aldım. Az önce aradım bana getirebilirsen yardımcı oluruz biz dediler aşırı mutlu oldum konuyu da böylece çözmüş olduk sanırsam çok sağ olun yardım eden arkadaşlar için.

Konuyu güncellemek adına bugün qp ye gittim çok güzel bir şekilde ağırladılar her şeyi de sorunsuz bir şekilde hallettiler tekrardan QP Bilişim'e de çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Bilgisayarı qpden aldım. Az önce aradım bana getirebilirsen yardımcı oluruz biz dediler aşırı mutlu oldum konuyu da böylece çözmüş olduk sanırsam çok sağ olun yardım eden arkadaşlar için.

Konuyu güncellemek adına bugün qp ye gittim çok güzel bir şekilde ağırladılar her şeyi de sorunsun bir şekilde hallettiler tekrardan QP Bilişim'e de çok teşekkürler.
RGB'yi nasıl hallettiler?

RGB'yi nasıl hallettiler?

Extra bir parça takıldı ona taktılar. Şu an her şey düzgün bir şekilde çalışıyor fakat bir şey soracaktım ekran kartı tutacağı almıştım onu takarken yukarı doğru çevirerek takılıyor çevirirken ekran kartı slotundan 2 kere çatırdı sesi geldi bir şey olmuş mudur?

Extra bir parça takıldı ona taktılar. Şu an her şey düzgün bir şekilde çalışıyor fakat bir şey soracaktım ekran kartı tutacağı almıştım onu takarken yukarı doğru çevirerek takılıyor çevirirken ekran kartı slotundan 2 kere çatırdı sesi geldi bir şey olmuş mudur?
Çalışıyorsa sorun yoktur. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı