NZXT 850W C850 80+ Gold vs Thermaltake Toughpower GF 850W 80Plus Gold

tlgnnkk

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bu iki ürün arasında kasanızla aynı marka olan varsa ve takım olması hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde ise ucuz olanı alabilirsiniz. Aralarında uçurum fark yok. Hepsi aynı işi görecek birbiriyle rekabet edebilir nitelikteki ürünler.

Eğer bu iki ürün arasında kasanızla aynı marka olan varsa ve takım olması hoşunuza gidiyorsa onu tercih edebilirsiniz. Aksi takdirde ise ucuz olanı alabilirsiniz. Aralarında uçurum fark yok. Hepsi aynı işi görecek birbiriyle rekabet edebilir nitelikteki ürünler.

İleride NZXT marka kasa almayı düşünüyorum. Ama Zalman kasama da kıyamıyorum. 😂

OTP hariç var. Sitedeki bilgiler eksik olabiliyor. Pek çok modelde yaşadık. Zaten top tier modellerde bu korumaların olmaması kabul edilemez.

NZXT kendi sitesinde yazmıyor. Bende o yüzden şüpheye düştüm. Gold PSU da nasıl olmaz diye. Acaba giriş seviyesi fiyatı uygun olsun diye mi koymadılar diye aklıma geldi.

C850 Gold bariz daha kaliteli bir model. Thermaltake GF yerine GF1 olsaydı evet, o zaman tam rakibi olurdu. O fiyata GF modelinden aman diyeyim... Uzak durun.

Thermaltake adı tabii daha güvenli geliyor. NZXT kasalarını gördüm ama hiç etrafımda kullanan kimse olmadı o yüzden bilemedi. Normalde aklımda Corsair RM850e de var ama fiyat olarak uygun fiyatlı kaçırmak istemiyorum.

Şöyle Schneider electric marka sağlam bir akım korumalı priz de alırsanız güzel bir ikili olurlar.

Tunçmatik marka akım koruma prizi var. Ve beni birkaç kere kurtardı. Olmazsa Schneider de alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı