NZXT Aer RGB 2 alınır mı?

Ne zaman alırım bilmiyorum hocam ama aldığım zaman incelerim. :)
İşlemci soğutucusu, SSD, Güç kaynağı almayı da düşünüyorum bugün konu açacağım sanırım.
İlk Önce hangilerini almam gerektiğini bilmiyorum aklımda bir sürü soru var. :D

Son düzenleme:
Beşlisinin 200 liraya satılacağını pek zannetmiyorum. 200 liraya beşli ya da altılı oldukça düşük kalite 3 pin bağlantısı olan fanlar satılıyor. Fan fiyatları neden bu kadar fahiş anlamıyorum. 30-40 liraya düzgün markalardan orta halli fan yok maalesef.
Ben 1-2 ay önce Amazon Germany da bulmuştum ama almamıştım. Denk getirirseniz oluyor. Bahsettiğim ürün: ARCTIC P8 Value Pack (5'li paket) - 80 mm fan, statik basınç için optimize edilmiştir, kasa fanı, yüksek kaliteli kaygan yatak, bilgisayar, bilgisayar, 3000 dev/dak. - Siyah: Amazon.com.tr
Kargo dahil 200'dü ben baktığımda.

Ben 1-2 ay önce Amazon Germany da bulmuştum ama almamıştım. Denk getirirseniz oluyor. Bahsettiğim ürün: ARCTIC P8 Value Pack (5'li paket) - 80 mm fan, statik basınç için optimize edilmiştir, kasa fanı, yüksek kaliteli kaygan yatak, bilgisayar, bilgisayar, 3000 dev/dak. - Siyah: Amazon.com.tr
Kargo dahil 200'dü ben baktığımda.
Stokta var şu anda, inanılmaz gaza geldim gerçekten alasım var bugün ama pişman olmaktan korkuyorum.

Geri
Yukarı