NZXT C750 tıkırtı sesi geliyor

Szaszy

Hectopat
Daha fazla  
İlk başlarda kasa fanından geliyor sanıyordum fakat biraz daha dikkatli bakınca PSU'dan geldiğini fark ettim, sanki fan dönerken bir yere çarpıyor gibi, yük altıkda veya boştayken bir şey değişmiyor her zaman bu şekilde. NZXT C750 kullanıyorum. RX6800, i5 12400F, H610M anakarta sahibim. Videoyu aşağıya bırakıyorum.

İlgilenmek zorundular. Eğer önemsemezlerse tüketici hakem heyetine başvur bak nasıl ilgilenirler.

Ya bir de bilgisayarı aldığımdsn beri sürekli uğraştım. İlk başta soğutucuda sorun cıktı sonra ekran kartında sonra monitörde şimdi de PSU da artık ugraşmak istemiyorum.

İlk başlarda kasa fanından geliyor sanıyordum fakat biraz daha dikkatli bakınca PSU'dan geldiğini fark ettim, sanki fan dönerken bir yere çarpıyor gibi, yük altıkda veya boştayken bir şey değişmiyor her zaman bu şekilde. NZXT C750 kullanıyorum. RX6800, i5 12400F, H610M anakarta sahibim. Videoyu aşağıya bırakıyorum.

Fan merkezi arızalı olabilir. Yenisini iste direk geç. Kaç gün oldu alalı.

Ya bir de bilgisayarı aldığımdsn beri sürekli uğraştım. İlk başta soğutucuda sorun cıktı sonra ekran kartında sonra monitörde şimdi de PSU da artık ugraşmak istemiyorum.
Hımm kötü olmuş. İnşaAllah sıkıntı çıkarmazlar.

İtopya'dan almıştım. İlgilenirler miki? Müşteri temsilcileri kötü diye duymuştum. Yani bir de böyle kullansam sisteme zarar verir mi?
Fan bir süre sonra direk durabilir. En iyisi daha arızanın başındayken hemen işleme başlayın

İnan ki en zor iş aldığın şeyleri iade et tekrar al işi ama yapacak bir şey yok. Keşke aldığımız yerler satarken tüm kontrollerini sağlayarak gönderseler de bizde hiç bu işlerle uğraşmasak veya aldık arızalı çıktı bu durumda en hızlı bir şekilde yine prosedüre uyarak fabrika çıkışlı hatalı ise ürünü yenisi ile hemen değiştirip bize ulaştırsalar kafamız rahat olucak.

2 ay oldu ya
Öyle yapiiıcam mecbur...
İnşaAllah hayırlısı ile süreç güzel ve hızlı tamamlanır hocam. Yoksa bekliyorsun 1 hafta 2 hafta.

Yeni aldıysanız sistemi komple iade edin.
Komple iade ne kadar kârlı olur bilemedim ve kabul ederler mi

Yeni konular

Geri
Yukarı