NZXT geri döndü!

Uzun zamandır gözümüz yollarda beklediğimiz marka sonunda İtopya ile geldi. Bana göre daha çok ürün gelmeliydi ama buna da şükür.

H510 Elite'den daha iyi kasalar.

H510, H210 yerine de bu daha iyi bir kasa.

Fiyatlarını hak etmediğini düşünüyorum. Tasarım ve NZXT olmasından ötürü pahalı fiyat biçilmesi hiç normal değil.

Kraken X53 fiyatına PF 360 var.

Ekranı var diye de bir soğutucuya 2300 TL vermek ve 280MM ne kadar mantıklı orasını da bilemem. Tabii zevk meselesi, alınabilir ekran seviyorsanız ve bütçeniz varsa.

Marka gayet iyi bir marka ama F/P adına gerçekten hiçbir şey olmaması üzücü.

Fiyatlarını hak etmediğini düşünüyorum. Tasarım ve NZXT olmasından ötürü pahalı fiyat biçilmesi hiç normal değil.

Kraken X53 fiyatına pf 360 var.

Ekranı var diye de bir soğutucuya 2300 TL vermek ve 280mm ne kadar mantıklı orasını da bilemem.

Ama işe zevk girince...

Attığın kasaların hiçbiri tasarım olarak iyi değil bence ama kağıt üstünde daha iyiler.

Kraken X53 fiyatına PF 360 var.

Ekranı var diye de bir soğutucuya 2300 TL vermek ve 280MM ne kadar mantıklı orasını da bilemem. Tabii zevk meselesi, alınabilir ekran seviyorsanız ve bütçeniz varsa.

NZXT zaten 500 TL kasa, 1000 TL(!) isim satıyor. Phanteks P400A çok çok fena döver NZXT kasaları.

Ama işe zevk girince...

Attığın kasaların hiçbiri tasarım olarak iyi değil bence ama kağıt üstünde daha iyiler.
Sadece tasarım için o kadar fiyat bayılmak aşırı saçma. Neyse, yapacak bir şey yok. Aynı kasayı Dark yapsa acaba bu kadar dikkat çeker miydi merak ediyorum.

Kasanın içini pavyona dönüştürmeden, güzel bir şekilde RGB kullanmaları gözümde daha da yüceltiyor markayı. Sadeliğin şıklığı teriminin somut karşılığı bence bu kasalar. Fiyat konusu üzücü tabii. Ama yurtdışında 20-30 dolar gibi bir ekstra ücret ödeniyor sadece. Markadan ziyade ülkemizin sıkıntısı bu.

Geri
Yukarı